+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR, 10 ks - Peří

Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří - inspirace 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří - inspirace 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří - inspirace 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří - inspirace 4
Gelová razítka Stampo CLEAR - Peří 3
Průhledná silikonová razítka s motivy peříček. V sadě je 10 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
219 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04200VýrobceAladineEAN3660016042004

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s oblíbenými motivy peříček různých velikostí, které využijete hlavně na papírové tvoření.

Na platíčku je 10 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Razítka natiskněte na papírové projekty k slavnostním příležitostem – dárkové tašky nebo krabičky, blahopřání, pozvánky, obálky na peníze apod.
 • K dozdobení stránek nejen v dětských albech nebo na scrapbookových stránkách.
 • Motivy peříček se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu, zkuste razítka využít třeba jako hlavní motiv měsíce. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot a vyrobit si tak třeba zápichy nebo závěsy do interiéru.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací pomocí akrylových barev, např. originální květináče, zdobené rámečky na fotky, vzorované dřevěné krabičky nebo si třeba narazítkovat obraz. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Počet razítek10 kusů
Typ balenísada
Typ razítkasilikonové
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine