+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka k chrastidlům Studio Light, 11 ks - Květinová hvězda velká

Gelová razítka k chrastidlům Studio Light (11 ks) – květinová hvězda velká_1
-50 %
Doprodej
Gelová razítka k chrastidlům Studio Light (11 ks) – květinová hvězda velká_1
Gelová razítka k chrastidlům Studio Light (11 ks) – květinová hvězda velká_2
Gelová razítka k chrastidlům Studio Light (11 ks) – květinová hvězda velká_3
Gelová razítka k chrastidlům Studio Light (11 ks) – květinová hvězda velká_4
Sada gelových razítek z čirého silikonu s hvězdou a květinovými motivy. Razítko je kompatibilní s plastovými krytkami a vyřezávacími šablonami na chrastidlo ve stejném tvaru. Společně tak tvoří elegantní prvek na přáníčku či v albu s fotkami. Razítka se dají používat i samostatně, motivy se dají vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat i vrstvit. Razítka se používají s akrylovým blokem. V balení 11 ks razítek. Rozměr cca 12 x 13 cm.Celý popis
99 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-STAMP367VýrobceStudio LightEAN8713943139738

Kvalitní gelová razítka s romantickými květinovými motivy a hvězdou. Razítka jsou vhodná jak na papírové tvoření, tak i na jiné tvořivé projekty. Jsou kompatibilní s plastovými krytkami a vyřezávacími šablonami ve tvaru velké hvězdy. Použitím všech komponentů dosáhneme dokonalého výsledku, tedy originálního chrastítka, které navíc můžeme vyplnit drobnými dekoracemi. Razítka jdou samozřejmě použít i samostatně, mohou se vybarvovat, stříhat i vrstvit.

Balení obsahuje 11 ks razítek. Rozměr cca 12 x 13 cm.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Takto jednoduše se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky.
 • Přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku).
 • Potupujte razítkovací barvou.
 • Tiskněte jako s klasickým razítkem.
 • Po práci omyjte razítko i blok.
 • Razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Návod na výrobu chrastidla:

 • Z papíru nebo fólie pomocí šablony vyřízneme na strojku typu Big Shot hvězdičku. Pokud nemáme vyřezávací strojek a šablonu, obkreslíme si plastové okýnko na papír a vystřihneme.
 • Do plastového okénka nasypeme maličké dekorace, výseky, flitry, glitry, korálky, písek apod. Doporučujeme zaplnit třetinu až polovinu okénka, aby zůstal v chrastidle dostatečný prostor na přesýpávání těchto drobností.
 • Na okraj okénka nalepíme oboustranně lepicí pásku a přilepíme vyříznutou hvězdu jako zadek chrastidla.
 • Takto je chrastidlo nachystané k dalšímu použití, ozdobení vašeho projektu.
 • Kolem dokola narazítkujeme věneček či samostatné kytičky. Tím dodáme projektu dokonale elegantní vzhled s nádechem romantiky.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Materiálsilikon
Počet razítek11 kusů
Balenísada
VýrobceStudio Light