+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Bold & Bright", 9 ks - Jednoduché květiny

Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (9 ks) – jednoduché květiny
-50 %
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (9 ks) – jednoduché květiny
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (9 ks) – jednoduché květiny (01)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (9 ks) – jednoduché květiny (02)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (9 ks) – jednoduché květiny (03)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (9 ks) – jednoduché květiny (04)
Sada průhledných gelových razítek s motivy květin a větviček. Sada obsahuje 9 ks razítek. Velikost celého platíčka je 10 x 24 cm.Celý popis
124 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-BB-STAMP122VýrobceStudio LightEAN8713943129630

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete překrásné motivy jednoduchých květin a lístků od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná. Užijte si tyto originální motivy i vy na svých projektech!

Balení obsahuje 9 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem, který nahrazuje držátko. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Motivy kytiček jsou univerzálním motivem na všestranné využití při papírovém tvoření. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit blahopřání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz, skvěle se květiny budou vyjímat na vaší záložce do knížky, ozdobíte s nimi i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících.
 • Motivy kytek se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motiv je celoroční, proto se bude skvěle hodit například ke stránce s ročním přehledem.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky s kytičkami. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 10 x 24 cm

Popis
Vlastnosti
DesignérArt By Marlene
KolekceBold & Bright
Motiv/témakytky, rostliny
Počet v balení9 ks
Balenísada
Typ razítkasilikonové
VýrobceStudio Light