+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Back to Nature", 14 ks - Zavařovačka

Gelová razítka Studio Light - ABM Back To Nature "Little Jar", 14 ks, A5 - Sklenice
Gelová razítka Studio Light - ABM Back To Nature "Little Jar", 14 ks, A5 - Sklenice
Gelová razítka Studio Light - ABM Back To Nature "Little Jar", 14 ks, A5 - Sklenice (01)
Gelová razítka Studio Light - ABM Back To Nature "Little Jar", 14 ks, A5 - Sklenice (02)
Sada gelových razítek z kvalitního čirého silikonu s motivem zavařovací sklenice, světlušky a dalších drobností. Využijete na veškeré kreativní tvoření, velmi vhodné pro scrapbooking a cardmaking. V balení je 14 ks razítek, rozměr A5.Celý popis
259 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-BTN-STAMP148VýrobceStudio LightEAN8713943131503

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete motiv světlušky, sklenice a několik dalších drobných obrázků od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná. Užijte si tyto originální motivy i vy na svých projektech!

Balení obsahuje 14 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem, který nahrazuje držátko. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Motiv světlušky je opravdu originálním motivem a všestranně ji spolu s ostatními razítky využijete při papírovém tvoření. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit blahopřání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz, skvěle se budou vyjímat na vaší záložce do knížky, ozdobíte s nimi i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících.
 • Tyto motivy se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázek se světluškou svítící ve sklenici. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 15 x 21 cm (A5)

Popis
Vlastnosti
Balenísada
DesignérArt By Marlene
KolekceBack to Nature
Materiálsilikon
Motiv/témaZvířátka, příroda
Počet v balení14 ks
VýrobceStudio Light