+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light, 5 ks - Mořeplavba, siluety

Gelová razítka Studio Light, 5 ks, siluety – Mořeplavba
Gelová razítka Studio Light, 5 ks, siluety – Mořeplavba
Gelová razítka Studio Light, 5 ks, siluety – Mořeplavba (1)
Gelová razítka Studio Light, 5 ks, siluety – Mořeplavba (2)
Gelová razítka Studio Light, 5 ks, siluety – Mořeplavba (3)
Sada gelových razítek s mořskými motivy (plachetnice, vlny, ryby a kormidlo). Jedná se o tzv. stínová razítka a používají se s akrylovým blokem. Motivy vyniknou na vašich kreativních projektech z papíru, dřeva, textilu, betonu apod. Balení obsahuje 5 ks razítek, velikost archu je 6,2 x 9,3 cm.Celý popis
119 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-STAMP433VýrobceStudio LightEAN8713943141434

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete mořské motivy - vlny, ryby, kormidlo a plachetnice. Jedná se o stínová razítka, to znamená, že jejich natištěním získáte jejich siluetu, nemají detaily.

Balení obsahuje 5 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

  • Razítka se siluetami krásně vyniknou na barevném, ideálně akvarelovém pozadí. Pro vytvoření akvarelových podkladů doporučujeme použít akvarelové inkousty ve spreji, práškové barvy, akvarelové barvičky anebo akvarelové razítkovací polštářky. Efektně se budou motivy vyjímat i na barevném papíře.
  • Mořské motivy jsou oblíbeným tématem, můžete tak s nimi vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte dárkové tašky nebo krabičky.
  • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek z vaší dovolené u moře.
  • Moře se bude vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu či diáře.
  • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky s mořskými motivy. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 6,2 x 9,3 cm

Popis
Vlastnosti
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Materiálsilikon
Počet v balení5 ks
Balenísada
VýrobceStudio Light