+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěný výřez k dekoraci Gomille, 34x37 cm - Srdce, velké

Dřevěný výřez k dekoraci Gomille, 34 x 37,1 cm – srdce
Dřevěný výřez ve tvaru srdce k dotvoření. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vhodný pro děti i dospělé. Rozměr 34 x 37,1 cm, tloušťka materiálu 16 mm. 1 kus.Celý popis
159 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódG4007VýrobceGomilleEAN3700740740071

Dřevěný polotovar na výrobu dekorací. Vhodný k umístění do prostoru nebo zavěšení na stěnu.

Výřez se dá vystavit v původní podobě, nebo ho předtím můžeme dozdobit různými technikami:

  • Malování: části plochy výřezu nebo celý polotovar lze natřít vysoce krycími akrylovými barvami nebo pokreslit akrylovými fixy. Velkou plochu srdce doporučujeme natřít tabulovou barvou, díky které se pak na srdce dá psát křídami – vhodné například na svatby a další zvláštní příležitosti.
  • Pastování: pokud chceme, aby výřez měl vystouplý povrch, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na výřez přenášet motivy ze šablon.
  • Patinování: patinovacími pastami a vosky můžeme vytvořit zdání staroby.
  • Zlacení: nanesením zlaté fólie či tenoučkých zlatých plátků se bude výřez zlatě lesknout. Zlacení obzvlášť vynikne na jeho okrajích.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout užitím tekutých perel, které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé perličky.
  • Decoupage: díky ubrouskové technice můžeme na dřevo speciálním lepidlem nalepovat motivy z ubrousků a rýžových papírů přímo na povrch dřeva.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.
  • Koláž: na malířské plátno namalujeme obrázek a některý z jeho motivů nahradíme dřevěným výřezem.
  • Gelli Plate: na speciální gelovou podložku Gelli Plate naneseme barvy, které pak otiskneme na náš výřez. Různou manipulací barvami na podložce pomocí štětců, válečků, šablon a podobně vzniknou unikátní obrazce, vzory, přechody mezi barvami a další neopakovatelné efekty.
  • Kombinování: kombinovat dohromady můžeme nejenom různé techniky, ale i různé výřezy dohromady.

TIP! Chcete své výrobky vystavit venku? Stačí je potřít dokončovacím lakem, který je ochrání a vytvoří na nich voděodolný film – díky tomu vydrží na zahrádce i na balkóně, a navíc umožní povrch čistit mokrou utěrkou.

 

O výrobku:

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tedy desky z jemných vláken zbytkového dřeva, která jsou spojena odpadovým rostlinným lepidlem – to znamená, že na výrobu těchto výřezů nepadl ani jeden strom. Všechny materiály jsou čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii, MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky.

Popis
Vlastnosti
Rozměr34 x 37,1 cm
Použitína stěnu
Motiv/témadekorace do interiéru, svatby a oslavy
Materiáldřevo
Baleníkus
VelikostXL (nad 26 cm)
VýrobceGomille