+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

DIY sada Studio Light "Art by Marlene" - vyřezávací šablony, papíry, kroužky

ABM Journal DIY vyřezávací rámečky sada
ABM Journal DIY vyřezávací rámečky sada
ABM Journal DIY vyřezávací rámečky sada (1)
ABM Journal DIY vyřezávací rámečky sada (2)
ABM Journal DIY vyřezávací rámečky sada (3)
ABM Journal DIY vyřezávací rámečky sada (4)
Kreativní sada k tvorbě vlastního deníku, alba, journalu anebo ozdobné girlandy. Set obsahuje 6 ks vyřezávacích šablon ve tvaru ozdobných obdélníků, 12 ks barevného kartonu, 2 m černé stuhy, 6 ks barevných knihařských kroužků. Celý popis
689 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-ES-JOUR06VýrobceStudio LightEAN8713943129869

Kreativní sada, kterou využijete při tvorbě vlastního deníku, art journalu, malého alba, ozdobné girlandy anebo zajímavých základů přáníček.

V setu najdete 6 kovových vyřezávacích šablon do strojku typu Big Shot, 12 ks barevného kartonu o gramáži 220 g/m2 (2 x 6 vzorů), 20 ks výztuh otvorů, 2 m černé stuhy 6 barevných knihařských kroužků.

Sadu navrhla umělkyně Marlene Meier-van Niekerk.

Nastavení vyřezávacího strojku odspodu:

 • Multifunkční deska,
 • první akrylová deska,
 • papír nebo jiný vhodný materiál,
 • kovová šablona vroubkem dolů,
 • druhá akrylová deska.

Naše tipy na využití sady:

 • Malujete rádi jen tak pro sebe do šuplíku? Zkuste si obrázky uložit přehledně a vytvořit si tak vlastní Art Journal. Pomocí šablon vyříznete stránky, které spojíte knihařskými kroužky nebo stuhou a deník je na světě! Ztvárnit můžete cokoli – pocity, nálady, zážitky apod. Vyzkoušet do něj můžete různé techniky, můžete lepit, kreslit, malovat, stříhat, psát, zkrátka cokoli vás napadne. Nechte se unést do světa fantazie!
 • Pokud rádi píšete, můžete si vytvořit vlastní deník spojením několika ozdobných listů a psát tak do vlastnoručně vyrobeného sešitku.
 • Hodilo by se vám do kabelky malé album se svými nejbližšími? Není problém si ho vyrobit s touto kreativní sadou. Pomocí 6 vyřezávacích šablon si nachystáte několik listů s ozdobnými okraji, nalepíte si na ně fotky a svážete stuhou nebo knihařskými kroužky.
 • Chystáte oslavu a potřebujete nějakou šik výzdobu? Zkuste girlandu! V této sadě najdete šablony k vyříznutí ozdobných obdélníčků s otvory i stuhu na provlečení. Vaším úkolem bude jen nazdobit jednotlivá políčka girlandy – obrázky, fotky, písmena, malůvky apod.
 • Ze sady jdou též vyrobit nádherná a hlavně originální přáníčka. Když přeložíte papír na polovinu a přiložíte šablonu tak, aby přesahovala přes spoj, zůstane vám strana spojená. Vznikne tak přáníčko s krásným okrajem. Na vás bude ho krásně vyzdobit a napsat dovnitř krásné blahopřání.
 • Pokud jste propadli Bullet Journalingu a máte rádi diáře, tak si můžete vyrobit jeden neobvyklý. Pomocí této sady vytvoříte základní sešit, a to vyříznutím jednotlivých listů šablonami, které spojíte knihařskými kroužky. Výhodou bude, že můžete kdykoli přidat další list anebo naopak nepotřebný odebrat. Dovnitř narazítkujte nebo nakreslete kalendária, dozdobte strany a máte hotovo.
 • Podobnými způsoby můžete vyrobit i vlastní malý zápisník na kuchařské recepty, můžete vyzdobit svatební sál girlandou a jmenovkami, můžete vytvořit originální pozvánky... zkrátka fantazii se meze nekladou!

TIP! Vyřezávací šablony jsou velikostí perfektně kompatibilní s příručním skicářem od výtvarnice Marlene, který je vhodný na suché i mokré techniky.

Popis
Vlastnosti
VýrobceStudio Light
Balenísada
Motiv/témamůj diář, plánování
DesignérArt By Marlene
KolekceEssentials