+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Diářová razítka Aladine Stampo Bullet Journal, 25 ks - Kalendárium

Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium 1
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium 1
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium - použití 1
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium - použití 2
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium - použití 4
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium - použití 5
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium - použití 08
Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL - Kalendárium 3
Sada originálních razítek k dozdobení, dotvoření i výrobě vlastního Bullet Journalu. Ikony ke každému měsíci a kalendária, obsahuje 25 ks. Rozměr archu je 13,2 x 19,2 cm.Celý popis
230 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód03939VýrobceAladineEAN3660016039394

Sada nápaditých diářových razítek, se kterými snadno vytvoříte jednoduchý kalendář nebo rozvrh. Od teď již budete plánovat jinak! Originální razítka pro plánování a rozvrhování stránek v Bullet Journalu.

Obsahuje 25 razítek s obrázkovými motivy k jednotlivým měsícům a kalendária na celý rok. 

Přehled jednotlivých dnů - kalendárium je jeden z nejdůležitějších údajů ve vašem deníku. Od teď již stačí jednoduše narazítkovat měsíční přehled a dalšími razítky ozdobit, vybarvit, popř. dokreslit úvodní stranu každého měsíce. Motivy na platíčku jsou tématicky laděné k jednotlivým měsícům roku.

Tato razítka dokonale doplňují další razítkovací sady do Bullet Journalu.

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty:

  • skvěle se obtiskávají do keramiky a jiných modelovacích hmot
  • s textilní barvou můžeme razítkovat i na textilní polotovary
  • papírové projekty - visačky, zážitkové deníky, scrapbookové stránky, alba apod.

K razítkům doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.


Razítka jsou v praktickém balení - vyloupnete z pěnové desky, po práci je můžete vrátit a snadno uskladnit.
Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Video

Popis
Vlastnosti
Řada razítekBullet Journal
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Motiv/témamůj diář, plánování
Počet razítek25 kusů
Balenísada
VýrobceAladine