+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Akvarelové barvy Studio Light "Gorjuss" - 12 barev a vodní štětec

Vodové barvy Gorjuss, 12 barev + vodní štětec_1
Vodové barvy Gorjuss, 12 barev + vodní štětec_1
Vodové barvy Gorjuss, 12 barev + vodní štětec_2
Vodové barvy Gorjuss, 12 barev + vodní štětec_3
Akvarelové barvy v sadě. Obsahuje 12 barev, vodní štětec a houbičku. Vodovky i příslušenství jsou uložené v plechové krabičce se zabudovanou paletou na míchání barev. Rozměr 12,5 x 7 cm.Celý popis
699 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódGOR-ES-WC01VýrobceStudio LightEAN8713943137413

Kreativní sada akvarelových barev od značky Gorjuss, která obsahuje 12 barev, vodní štětec a houbičku. Vše je uloženo v plechové krabičce, kterou zároveň využijete i jako paletu na míchání barev. Díky praktické velikosti balení a vodnímu štětci je sada ideální na cestování a akvarelovou malbu v plenéru.

V rukojeti štětce je zásobník na vodu, ze kterého úzkou trubičkou teče do štětin štětce malé množství vody. Není tedy nutné mít u ruky ještě kalíšek s vodou a eliminuje se tak nebezpečí jeho převržení. Doma jednoduše naplníte zásobník vodou a při malování stisknutím aplikujete vodu na papír nebo do pánvičky s barvou. Pokud chcete malovat jinou barvou, stačí štětec jenom utřít do papírové utěrky nebo vlhčeného ubrousku či zatlačit na rukojeť štětce – díky měkkému plastu z nádržky na vodu vytlačíte více vody a štětiny tak umyjete.

Popis
Vlastnosti
Balenísada
VýrobceStudio Light
DesignérGorjuss
KolekceEssentials