+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Akrylová barva Studio Light, kolekce ABM, 28 ml – třpytivá diamantová

Akrylová barva Studio Light, kolekce ABM, 28 ml – třpytivá diamantová_1
Novinka
Elegatně blýskavé třpytky v praktickém balení. Průhledné pojivo třpytky dokonale přilepí, po zaschnutí úplně zprůhlední. Vhodné na většinu materiálů a povrchů. Objem 28 ml. Odstín třpytivá diamantová, pohádkově hraje všemi barvami. Balení 1 kus.Celý popis
139 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-ES-ACP38VýrobceStudio Light B.V.EAN8713943136720

Mimořádně třpytivé glitry projektům dodávají glamour a lesk, elegantně zvýrazňují detaily. Třptyky jsou smíchané s transparentním pojivem, které třptyky přilepí a po zaschnutí zcela zprůhlední.

Vhodné na většinu povrchů: katron, papír, plast, dřevo, sklo, kámen, plátno, kov a pod. Dokonale se hodí na vánoční i slavnostní projekty.

Baleno v malé tubičce, která skvělě padne do ruky. Praktický dávkovač zajistí jednoduché a přesné nanášení i na ty nejmenší detaily. Práci zvládnou i děti. 

Pracovní pomůcky po použití co nejdříve umyjte vodou, nenechávejte na nich třptyky zaschnout. Po práci doporučujeme tubu pevne uzavřít. Pokud by se aplikátor ucpal, snadno ho zprůchodníte propíchnutím špendílkem.

Vlastnosti:

  • Bez zápachu.
  • Vodou ředitelná.
  • Doba schnutí závisí na okolní teplotě. Obecně jsou všechny akrylové barvy rychleschnoucí.
  • Po zaschnutí je barva voděodolná.
  • Odolná je i proti otěru a poškrábání.

Před použitím důkladně promíchejte nebo protřepejte. Skladujte víčkem dolů v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Barvu nenechte zmrznout. Tvorba usazenin a rozvrstvování barvy v tubičce po delším skladování není na závadu.

Objem: 28 ml
Odstín: diamantová

Vyrobeno a zabaleno v EU.

Popis
Vlastnosti
BrandArt By Marlene
KolekceEssentials
Objem28 ml
Typ baleníkus
VýrobceStudio Light B.V.