+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Akrylová barva Studio Light "Art by Marlene" - třpytivá diamantová

Akrylová barva Studio Light, kolekce ABM, 28 ml – třpytivá diamantová
Vyberte variantu
Vyberte odstín
Elegatně blýskavé třpytky v praktickém balení. Průhledné pojivo třpytky dokonale přilepí, po zaschnutí úplně zprůhlední. Vhodné na většinu materiálů a povrchů. Objem 28 ml. Odstín třpytivá diamantová, pohádkově hraje všemi barvami. Balení 1 kus.Celý popis
139 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-ES-ACP38VýrobceStudio LightEAN8713943136720

Mimořádně třpytivé glitry projektům dodávají glamour a lesk, elegantně zvýrazňují detaily. Třptyky jsou smíchané s tekutým transparentním pojivem, které třpytky přilepí a po zaschnutí zcela zprůhlední. Baleno v malé tubičce, která skvěle padne do ruky. Praktický dávkovač zajistí jednoduché a přesné nanášení i na ty nejmenší detaily. Práci zvládnou i děti.

Vhodné na většinu povrchů: karton, papír, plast, dřevo, sklo, kámen, plátno, kov apod. Dokonale se hodí na vánoční i slavnostní projekty.

Vlastnosti:

  • Bez zápachu.
  • Vodou ředitelné.
  • Doba schnutí závisí na okolní teplotě.
  • Po zaschnutí jsou třpytky voděodolné.
  • Odolné jsou i proti otěru a poškrábání.

Před použitím důkladně promíchejte nebo protřepejte. Pracovní pomůcky po použití co nejdříve umyjte vodou, nenechávejte na nich třpytky zaschnout. Po práci doporučujeme tubu pevně uzavřít. Pokud by se aplikátor ucpal, snadno ho zprůchodníte propíchnutím špendílkem. Skladujte víčkem dolů v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Barvu nenechte zmrznout. Tvorba usazenin a rozvrstvování barvy v tubičce po delším skladování není na závadu.

Objem: 28 ml
Odstín: diamantová

Vyrobeno a zabaleno v EU.

Popis
Vlastnosti
DesignérArt By Marlene
KolekceEssentials
Vyberte odstínABM-ES-ACP38_STŘÍBRNÁ DIAMANTOVÁ
Objem28 ml
Baleníkus
VýrobceStudio Light