+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

A ještě jedno svatební přání a kouzla s inkousty

Netypické svatební přání s květinovým srdíčkem

Co byste řekli na svatební pozvánku/přáníčko inspirované slunečními barvami? Pojďte si pohrát s inkousty ve spreji, kde je sluníčko přímo koncentrované:)...

 Budeme potřebovat:Postup

Připravte si plastovou podložku.

TIP: Já jsem si dala do průhledného plastového obalu bílé papíry, abych přesně viděla barvu inkoustů, až si je na podložku nastříkám.
Z akvarelového papíru si vystřihněte obdelník o velikosti 10,5x14,8cm. 

Na podložku si nastříkejte do sebe trochu inkoustu žluté barvy - Izink Dye: Aurore (réf.80751 ) a VODOU naředěný inkoust hořičové barvy - Izink Dye: Cire, žlutá hořčičná.K naředění vám bude stačit opravdu jenom pár kapiček inkoustu.


A přidejte ještě trochu inkoustu barvy granátového jablka: Izink Dye Grenadine a vodyDo inkoustu obtiskněte akvarelový papír. Klidně si jich nachystejte víc. Vyberte si podklad, který se vám líbí. Podklad ještě dosušte fénem, nebo ideálně horkovzdušnou pistolí.

 

Takto upravené podklady si můžete odložit třeba na další projekt:).

Teď na podklad natiskněte černým inkoustem květinové srdíčko - zasypte průhledným práškem a zapečte horkovzdušnou pistolí.


Srdíčko si obtiskněte na šmírák. Vytřihněte ho a vytvoříte si tak masku. Masku dejte na srdíčko, které jste si předtím natiskli a naembosovali. Nyní natiskněte srdíčko ještě jednou - díky masce bude v zákrytu za prvním srdíčkem - viz foto.

Detaily razítka vybarvěte bílou barvou.Přidejte také malé bílé kapičky - papír pocákejte pomocí štětce bílou barvou - bílá dodá přáníčku svatební náladu...

Nyní natiskněte razítko LÁSKA/LOVE.

  • Použijte pomaluschnoucí černý inkoust.
  • Nápis embosujte (použijte průhledný embosovací prášek, nápis zasypte dostatkem prášku,  přebytečný prášek vraťte do krabičky a embosujte.)

Nápis ještě prostříkejte inkoustem granátové jabloko:  Izink Dye Grenadine  a přidejte trochu vody, aby se zjemnily barevné přechody.

Vystřihněte obdelník s nápisem. A také obdelník se srdíčkami. - viz foto

TIP: oba obdélníčky orámujte černou fixou - zvýraznit můžete také bílé kapičky - zakroužujte je také černým fixem.Nyní vše nalepte na přáníčko.

  • Pod katričku se srdíčky můžete přidat ozdobný drátek, provázek a pod.
  • Nápis LOVE vrstvěte pomocí 3D polštářků.
  • Přidat můžete zlaté flitry, nebo samolepící kamínky.a je hotovo:)

Pro Aladine připravila Sandrine, Francie

 

109973827_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018