+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

VISAČKY NA DÁRKY

Udělejte z maličkosti jako je visačka na dárek malé umělecké dílo a potěšte tak obdarovaného dvakrát...

 Budeme potřebovat:

VISAČKA S DOMEČKY

1. Vybereme si visačku a vytrhneme ji z bloku. Potom na ni nalepíme o trošičku menší podkladový papír.

2. Narazítkujeme si na bílý papír domečky a vystřihneme. Na střechy naneseme strukturovací nebo sněhovou pastu a ozdobíme ještě zamokra třpytkami. Po zaschnutí můžeme nanést ještě trošku holografické barvy nebo diamantové pasty.

 4. Nalepíme na základ a dozdobíme dalšími razítky, popř. dokreslíme drobnosti (tečky, přerušované čáry, malé malůvky apod.). Nakonec ještě uvážeme stužku.

 VISAČKA S OBRÁZKY

1. Na kraftovou visačku nalepíme do spodní části cca 5cm široký pruh vzorovaného papíru a horní část polepíme bílými vločkami, které jsme si dopředu vyřezali na Big Shotu.

 2. V bloku s vylupovacími obrázky si vybereme některý z větších motivů a nalepíme na připravenou visačku. Popřípadě ještě můžeme doplnit drobnějšími obrázky a vytvoříme vánoční koláž.

3. Na bílý papír narazítkujeme malou kulatou visačku s andílkem a vystřihneme.

 4. Obě visačky k sobě přivážeme stužkou a provázkem. Visačku ještě dozdobíme samolepicími kamínky.

 Naše tipy:

  • Velice jednoduché visačky si vyrobíte s novými razítky visaček s českými texty – jednoduše narazítkujete a vystřihnete. Kdo má rád barvy, ten může razítkovat barevně anebo visačku vybarvit, popř. lze razítkovat na barevný papír.

  • Pro ty, kteří mají rády neobvyklé a složitější projekty, doporučujeme visačku s kapsičkou, kterou vyrobíme pomocí Big Shotu a vyřezávací šablony. Zdobit lze vánočními papíry, vánočními razítky, vylupovacími obrázky, tekutými perlami apod.

  • Chrastící visačka – nádherná, neobvyklá, se zvukem…..zkrátka královna mezi visačkami, kterou musíte vyzkoušet! Přesný postup, jak na to, najdete ZDE

Návod pro vás připravila Pavlína Šustková.

 

 

 

 

visacky_na_darky
Vytvořeno28.10.2022