+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Videa

1. Jak na tekuté barvy - nanášení válečkem

"Tekuté barvy vás v mnohém překvapí. Chovají se jako vodovky na papír. Jsou to barvy na hraní", říká o tekutých barvách Izink výtvarnice Irena Apták Slavíková. V tomto videu nám ukáže, jak pomocí pěnového válečku nadekorovat podklad pro Váš projekt.

Barvy se za mokra do sebe zapíjí, čehož se dá využít a vytvářet opravdu efektní věci, které nelze docílit klasickou textilní barvou. A navíc, spotřebujete opravdu jenom trošku barvy:).

Video vzniklo ve spolupráci s webem www.aktivacek.cz.

2. Tričkování pro děti

Razítka StampoT-shirt a fixy na textil

Hledáte program na letní odpoledne, či dětskou párty? Nebo neokoukaný dárek?

Vyzkoušejte tričkování! Razítka StampoTshirt jsou určena dětem - velké krásné obrázky přímo volají potom, aby je děti vybarvily. S přiloženými fixami to není žádný problém! Děti si pomocí inkoustového polštářku narazítkují celé tričko a obrázky stačí jeno vybarvit. A věřte, že nezůstane jenom u vybarvovní - děti si určitě dokreslí i vlastní obrázky, doplní jméno,nebo vzkaz:).

Čistá práce, originální tričko a spousta smysluplné zábavy zaručena!

TIP: Než se pustíte do vybarvování - zažehlete narazítkované obrázky přes savý materiál - starou utěrku, kapesník, nebo kuchyňskou utěrku.

Video vzniklo ve spolupráci s webem www.aktivacek.cz.

3.Batika jinak

Dnes is ukážeme rychlou a zábavnou batiku.

Bez vaření, bez octování. Stačí nám jenom gumičky:). Výsledek batiky je vždy jedno velké překvapení. V každém případě bude skvělým podkladem a vodítkem pro další tvoření.

Video vzniklo ve spolupráci s webem www.aktivacek.cz.

4. Nažehlovací nálepky

"Dodají textilu šmrnc, vypadají výborně jen tak - samy o sobě, dají se však i zakomponovat do většího projektu ", říká o nálepkách Apták - textilní výtvranice Irena Slavíková.

A použití je velmi snadné:).

Video vzniklo ve spolupráci s webem www.aktivacek.cz.

5. Jak na černý textil

Černý textil je vždy trošku oříšek. Ale má v sobě i spousty magie a při zdobení vás nepustí do velkých divokých kombinací.

Ukážeme si triky, jak s tmavým textilem naložit, na co si dát pozor. Používáme husté textilní barvy - a POZOR - razítka je potřeba vždy po použití umýt nebo apsoň hodit do misky s vodou!

Video vzniklo ve spolupráci s webem www.aktivacek.cz.