+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

VÁNOČNÍ POP-UP PŘÁNÍ

Vánoční přání či pozvánka na vánoční besídku

Dnes si ukážeme, jak i velká příběhová razítka můžeme využít na vánoční přáníčko. naučíme se tzv. "pop-up" přání. Je krásně plastické a na příběhy jako stvořené.

Co budeme potřebovat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční razítka si narazítkujeme na tvrdý, bílý papír.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezmeme do práce fixy, vodovky, pastelky prostě cokoliv s čím rádi vybarvujeme a pustíme se do díla. Je to sice na delší čas, já si k tomu pustila pohádku, ale výsledek stojí za to.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak a teď jsou na řadě nůžky. Všechny obrázky pěkně obstřihneme, můžeme si nechat tak 1mm mezeru mezi razítkem a čistým papírem. Nachystáme si čtvrtku A5 a přehneme na půl. Tím získáme přání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomocí nůžek si nastřihneme pomocné 1cm široké pásky, které nám udělají zajímavý efekt živých postaviček.  Udělala jsem dva zhruba 2cm od kraje, jeden pásek je dlouhý 3cm a druhý 4cm.  Ze zbytku papíru vystřihneme kopce, můžou být dva, tři je to jen na vás. Pomocí houbičky je našmudláme na modro, zároveň si kopce nastínujeme i na vrchní část přání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze spodu kopců vystřihneme dva zuby, které nám krásně pasují na dva proužky. Kopce podlepíme 3D čtverečky a přilepíme k zadní stěně přání. Přilepíme i domeček a sněhuláka.

Na proužky přilepíme vybrané obrázky a do přední části přání můžeme ještě vlepit sobíka. Použila jsem jen malý proužek papíru, aby nám postavička pěkně stála.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přeji Vám krásné tvoření. Gábi „Peslik“ Pešlová

 

 

dscf5677_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018