+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Oboustranné štětcové fixy Studio Light "Gorjuss" - Alenka v říši divů, 4 barvy

Oboustranné štětcové fixy Gorjuss Studio Light, 4 ks – Kočka Šklíba_1
Oboustranné štětcové fixy Gorjuss Studio Light, 4 ks – Kočka Šklíba_1
Oboustranné štětcové fixy Gorjuss Studio Light, 4 ks – Kočka Šklíba_2
Oboustranné štětcové fixy Gorjuss Studio Light, 4 ks – Kočka Šklíba_3
Oboustranné akvarelové fixy v barevně sladěné sadě. Na jednom konci klasický fix, na druhém flexibilní štětcový hrot pro tenké i tlusté linky. Ideální pro příznivce vybarvování razítek, kaligrafie, na Bullet Journal apod. Rozměr balení 5,2 x 15 x 1,3 cm. 4 ks. Odstíny fialové a šedé.Celý popis
159 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódGOR-WL-FBLM09VýrobceStudio LightEAN8713943140000

Sada oboustranných fixů ve sladěných odstínech fialové a šedé. Na jednom konci je klasický kulatý hrot, na druhém konci je delší štětečkový hrot, který je elastický a umožňuje vytvářet tlusté i tenké linky.

Inkoust je na vodní bázi, a i po zaschnutí je vodou rozmývatelný – popisovače jsou tedy ideální na akvarelovou tvorbu. Stačí fixem nanést inkoust na zvolené místo a pak ho rozmýt pomocí vodního štětce. S jeho pomocí vytvoříte krásný akvarelový efekt, vytvoříte přechody ze sytého odstínu do ztracena či z jedné barvy do druhé.

K čemu fixy využít:

  • vybarvování razítek – tyto fixy jsou speciálně navržené, aby ladily s designy značky Gorjuss, které se vyznačují specifickou barevnou paletou. Své vlastní omalovánky si můžete vyrobit tak, že si permanentním (voděodolným) inkoustovým polštářkem natisknete Gorjuss razítko a fixami motiv vybarvíte. Fixy lze použít klasicky za sucha či vytvořit akvarelový efekt pomocí mokrého štětce.
  • vybarvování papírových výřezů – pomocí kovových vyřezávacích šablon si jednoduše připravíme papírové výseky, které pak fixami zabarvíme a přilepíme na přání, do scrapbooku či jiné papírové projekty.
  • tvorba akvarelového pozadí - potřeme nesavý povrch (např. akrylový blok nebo acetátová fólie apod.) pigmentem z fixy, postříkáme vodou a přeneseme na papír. Tím nám vznikne dokonale akvarelový podklad, na který můžeme po uschnutí kreslit nebo razítkovat.
  • kaligrafie – štětečkový hrot je obzvlášť vhodný na krasopis, jelikož v závislosti na úhlu a tlaku s ním lze vytvořit tlusté i slabé linky charakteristické pro moderní lettering (krasopsaní)
  • kreslení komiksů a ilustrací
  • Bullet Journal – oba hroty popisovačů využijete ve svém diáři, Bullet Journalu, studijních materiálech a podobně k psaní, kreslení, vybarvování, podtrhávání apod.

Počet v balení: 4 ks

Popis
Vlastnosti
DesignérGorjuss
KolekceWonderland
Balenísada
V sadě4 kusy
VýrobceStudio Light