+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

SPRÁVNÝ SMĚR PRO PÁNY (návod od Aptáka)

Velká textilní revoluce s Aptákem

4.díl: váleček a scrapová razítka; nezapomínáme na pány 2

Správný směr

Barevným válečkem ozdobené tričko dle popisu zde dozdobíme pomocí jedné sady menších scrapových razítek (STAMPO SCRAP). Scrapová tiskátka zde přebírají stěžejní úlohu, nebudeme je již kombinovat s dalšími. Pro otisk jemných tiskátek nám skvěle poslouží novinka od Aladine-textilní izinkové PODUŠKY.

Zvolili jsme si: sady tiskátek STAMPO SCRAP, šipky a textilní polštářek černý a tyrkysový.

  1. Postupně zkoušíme různé kombinace jednotlivých šipek, dodržujeme příčný a podélný směr daný podkladovým barevným válečkem. Tiskneme zatím jen černou izinkovou poduškou.

  1. Ukážeme si zblízka detail horní a dolní části trička.

  1. Přidáme šedý spray a pár šipek ještě dotiskneme tyrkysovou barvou (polštářkem). Hustou izinkovou barvou namalujeme klasickým způsobem bílé a tyrkysové kontury, a to pomocí konturového nástavce. Tímto nástavcem na závěr ještě pocákáme, to celou kresbu oživí a zlehčí.

 

Jemnějším pohybem ruky docílíme kapek, naštvaným pohybem (mrsknutím) vzniknou čárky s počáteční kapkou, které obrázek energicky rozseknou.

  1. Nezapomeňte dozdobit i zadní díl a tričko je hotovo. Těšíme se na Vaše namalovaná trička, pošlete nám fotku, děkujeme :)

 

Tip: nezapomeňte použít alespoň jedno Aptákovo oblíbené razítko „ONE WAY“, v šipkové sadě jsou dvě razítka s tímto nápisem (obě vidíte na našich fotkách).

tr1420278mix_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018