+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Sada razítek Studio Light "Gorjuss", 19 ks - Tajemství říše divů

Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_1
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_1
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_2
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_3
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_4
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_5
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_6
Sada razítek Gorjuss Studio Light, 19 ks – Tajemství říše divů_7
Sada gumových razítek na cling pěně s oblíbenou holčičkou Gorjuss – motiv „Tajemství říše divů.“ Razítka jsou samopřilnavá k akrylovému bloku, se kterým se používají. Jsou vhodná k použití na papírové projekty, do keramiky a polymerů, na razítkování textilu i jiné materiály, jen je potřeba zvolit správný inkoust či barvu. Baleno v papírové krabičce s průhledným okýnkem. Velikost platíčka cca 12 x 17 cm. 19 ks v balení.Celý popis
249 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódGOR-WL-STAMP380VýrobceStudio LightEAN8713943139943

Sada razítek s oblíbenou holčičkou Gorjuss v nových designech je tu! Gorjuss™ jsou sladká umělecká díla zobrazující dívky, které jsou zachyceny ve svých vlastních malých světech od autorky Suzanne Woolcott, tentokrát ve stylu Alenky v říši divů. Tato razítka zkrátka musíte mít! Jedná se o velmi kvalitní gumová razítka s cling pěnou, která jsou propracovaná do nejmenšího detailu, vždy budou mít dokonalý otisk a jsou samopřilnavá k akrylovému bloku.

Razítka jsou balena v designové krabičce s průhledným okýnkem. Velikost platíčka cca 12 x 17 cm. V sadě je 19 ks razítek. Pro přehlednost a jednoduchou manipulaci uchovávejte ve sběratelském albu ve speciálních kapsách.

Použití razítka:

 • Sejměte razítko z fólie a přitiskněte k akrylovému bločku.
 • Na razítko naneste barvu z razítkovacího polštářku.
 • Motiv otiskněte.
 • Razítko otřete vlhkým ubrouskem.
 • Suché razítko uložte zpět na fólii pro další použití.

Naše tipy, jak razítka využít:

 • Na papírové projekty – motivy z říše divů skvěle ozdobí záložku do knížky, přáníčko pro kamarádku k narozeninám, stránky v albech či Bullet Journalu apod. Doporučujeme použít černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Díky hluboké textuře se skvěle obtiskávají do keramiky nebo jiných modelovacích hmot.
 • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí). Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
 • Naneste na razítko akrylovou barvu a můžete tiskout na jakýkolv povrch – kov, dřevo, sklo, kámen, karton, plátno aj. Razítko ihned po použití omyjte, aby na něm barva nezaschla a razítko neznehodnotila.
 • Při tvoření můžete použít speciální štětcové fixy Gorjuss, s nimiž vytvoříte akvarelový efekt v těch správných Gorjuss barvách. Můžete s nimi vykouzlit i vícebarevný otisk, když jimi razítko potřete.
 • Detaily razítka vyniknout při horkém embosování – razítko natiskněte embosovacím inkoustem, posypte embosovacím práškem a zafoukejte horkovzdušnou pistolí (podrobný fotonávod zde).

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Počet v balení19 ks
Typ razítkagumové na cling pěně
DesignérGorjuss
KolekceWonderland
Balenísada
VýrobceStudio Light