+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Aladine, 20x30 cm - Vánoční ozdoby

Šablona Aladine, 20 x 30 cm – Vánoční ozdoby
Doprodej
Plastová šablona pro nejrůznější kreativní projekty s motivem vánočních ozdob. Moderní jednoduchá grafika, která vynikne na vašich polštářích, prostírkách a dalších projektech. Rozměr 20 x 30 cm. 1 kus.Celý popis
169 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód81090VýrobceAladineEAN3660016810900

Plastová šablona na tvorbu efektních vzorů na vašich projektech. Má široké využití v mnoha kreativních oborech a je vhodná pro práci s textilem, papírem, dřevem, betonem apod. Skvěle lze využít všude tam, kde potřebujete vytvořit vánoční vzor s ozdobami jako výrazný reliéfní prvek. Vyzkoušejte a přesvědčte se, jak jednoduché je se šablonou dekorovat!

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír – Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil – Natupujte textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Použít lze i textilní 3D pasty, které se nanáší špachtlemi. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media techniky – Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle, a to do Art Journalu, na malířské plátno, dřevěné prkénko apod.

Dřevěné, betonové a kovové polotovary – Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický. 

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Velké papírové dárkové tašky – motiv na ní nemusí být celý, vyzkoušejte, jak efektní je, když využijete jen část motivu.
  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji anebo natupujte textilní barvu houbičkou na triko, tašku, prostírku anebo polštářek.
  • K dodekorování doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Šablony jsou vyrobeny z pevného plastu, který se snadno čistí a šablony se dají používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

TIP! Šablony před uložením proložte tvrdým papírem, nebo každou zvlášť uložte do pevného sáčku, aby nedocházelo k jejich znehodnocení a polámání drobných částí.

Popis
Vlastnosti
Baleníkus
Materiálplast
Motiv/témaAdvent a Vánoce
Velikost šablony20 x 30 cm
VýrobceAladine