+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Rohová raznice pro zakulacené rohy - 5 mm

Rohová raznice pro zakulacené rohy – 5 mm_1
Ozdobná děrovačka určená k zakulacování rohů papírů, fotek, pergamenu, fólií apod. Vhodná na kreativní papírové projekty. Rádius vyseknutého rohu je 0,5 cm.Celý popis
169 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódXCU 257001VýrobceWest DesignEAN5050870011854

Kvalitní kovová raznice k zakulacování rohů papíru. Zakulacovat můžete všechny čtyři rohy anebo třeba jen dva protilehlé. Součástí děrovačky je i zásobník na odřezky. Rádius vyseknutého rohu je 5 mm.

Razidlo je vhodné na hladký papír o gramáži 90 g/m2 až 240 g/m2. Nepoužívejte na fólie, filc ani pěnovku. V domácích podmínkách lze raznici naostřit hliníkovou fólií, kterou několikrát procvakneme raznicí.

Jak se s raznicí pracuje:

  1. Roh papíru zasuneme do otvoru v raznici, kterou máme položenou na tvrdé podložce. Pokud se děruje v ruce, může se poškodit mechanismus raznice.
  2. Pořádně srovnáme, aby papír lícoval s hranami v raznici.
  3. Stiskneme páčku a tím zakulatíme roh.

Kde využijete zakulacené rohy:

  • Fotky – jejich klasický tvar jednoduše změníte zaoblením rohů. Takhle upravené pak vypadají zajímavě na scrapbookových stránkách, ve fotoalbech i kalendářích.
  • Všechny hladké papíry – ať už se jedná o základy přání, podkladové papíry či ozdobné štítky, vždy jim dodáte na eleganci právě zakulacením rohů.
  • Pergamenový papír, zvaný též velum či transparentní papír, je sám o sobě zajímavým doplňkem klasických papírů, s kulatými rohy ale bude ještě zajímavější!
  • Obálky – správná obálka by měla mít kulaté rohy. Pokud si vyrábíte svoje vlastní, využijete bohatě funkci této děrovačky.
  • Vizitky – pokud nemusíte klasiku, zkuste zaexperimentovat a zakulatit si na svých vizitkách rohy.
  • Jmenovky – slavnostní příležitosti si žádají neobyčejné dekorace. Jmenovky na stůl se zakulacenými rohy budou to pravé. Zkuste zakulatit jen dva protilehlé rohy, je to opravdu zajímavý efekt!
  • Listy v sešitech a Bullet Journalech – pokud nemají vaše zápisníky kulaté rohy, snadno si je zakulatíte sami právě touto raznicí.
Popis
Vlastnosti
Baleníkus
Materiálnerezová ocel, plast
Velikost raznice5 mm
VýrobceWest Design