+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Základní strukturovací pasta Cadence Classical, 250 ml

Klasická reliefní pasta Cadence, 250 ml_1
Klasická reliefní pasta Cadence, 250 ml_1
Klasická reliefní pasta Cadence, 250 ml_2
Vyberte variantu
Objem
Reliéfní 3D pasta vhodná na všechny povrchy kromě textilu. Ideální k použití pomocí šablon. Barva matně bílá. 250 ml.Celý popis
169 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódKP-002VýrobceCadenceEAN8699036754692

Klasická texturovací pasta, která na dekorovaném povrchu vytvoří trojrozměrný reliéf. Je vhodná na všechny povrchy kromě textilu. Nanáší se pomocí špachtle, štětce nebo houbičky. Výborně se hodí na tvorbu podkladů, které po zaschnutí lze dále zdobit, barvit a patinovat. Je ideální na tvorbu vzorů pomocí šablon. Doba schnutí záleží na nánosu pasty.

Například můžeme na dřevěný povrch nanést pastu pomocí špachtle a šablony. Po zaschnutí pak přes vytvořený motiv naneseme Distress pasty, jejichž účelem je vytvořit starobylý efekt. Pomocí mokrého štětce, houbičky nebo vlhčeného ubrousku pak Distress Pastu otíráme tam, kde je nanesená na klasické reliéfní pastě, čímž jí vytvořený motiv zesvětlá a bude zajímavě vystupovat do prostoru. Mějte však na paměti, že klasická reliéfní pasta se vlhkostí znovu aktivuje – při aplikaci dalších barev je nutné postupovat jemně, aby se její vrstva neporušila.

Pasta je na vodní bázi. Pracovní pomůcky umyjete vodou a mýdlem. Chraňte před mrazem. Výrobek je certifikován EN 71, jako bezpečný pro děti.

Barva: matná bílá
Objem: 250 ml

Popis
Vlastnosti
Objem250 ml
Baleníkus
VýrobceCadence