+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítkovací polštářek Izink Quick Dry, rychle schnoucí - pastelová růžová

Obrázek
Novinka
Vyberte variantu
Barevná kategorie
fialová
modrá
oranžová
růžová
žlutá
Všechny odstíny
Vyberte odstín
Revoluční razítkovací polštářek v jemné pastelové barvě. Rychle schne, vyniká na bílém podkladu, při kontaktu s vodou se nerozpíjí. Vhodný na papír, karton, dřevo. Velikost polštářků 5x5 cm.Celý popis
79 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód19524VýrobceAladineEAN3660016195243

Velikost samotného polštářku je 3,5 x3,5 cm. Díky speciální nové receptuře má vynikající vlastnosti:

  • Intenzivní pigment zaručuje plné syté obtisky.
  • Pastelový odstín dominuje bílým podkladům, je ideální volbou pro svatební oznámení, přání a všechny projekty, kterým chcete dodat jemnost a něžnost.
  • Díky velmi bohatému pigmentu je lze využít i na druhotný obtisk.Obtisky rychle schnou - do 1 minuty. Bez čekání tak můžete pokračovat v tvoření.
  • Narazítkovaný obrázek se při kontaktu s vodou nerozpíjí! Motivy lze hned vybarvovat vodovými baravmi, fixami, či inkousty nebo akvarelovými fixami Izink Dye.

Razítkovat můžete papír, karton a dřevo. Snadno tak vytvoříte originální přání, svatební oznámení, visačky, jmenovky, obaly na jedlé vlastnoručně vyrobené dárky, dekorace. I bez zkušeností vyrobíte nápadité papírové ozdoby, či drobné dárky.

Razítkovací polštářky z kolekce Izink Quick Dry lze použít s většinou razítek Aladine. Pokud je razítko větší, než je polštářek, inkoust nanášejte tupovaním, postupně po celé ploše gumového razítka. Inspiraci, jak polštářky použít, najdete zde.

Polštářky můžete využít i jinak:

  • pomocí aplikátoru nanesete barvu přes šablonu a vytvoříte tak zajímavý podklad, nebo dozdobíte svoje přáníčka, dopisy, deníčky a diáře.
  • pomocí aplikátoru můžete nejom jemně natónovat okraje přání, či visaček. Tento jednoduchý trik celý projekt efektně ucelí.

Velikost polštářků 5x5 cm

Popis
Vlastnosti
Barevná kategorierůžová
Vyberte odstín19524_RŮŽOVÁ PASTELOVÁ
VýrobceAladine