+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítkovací polštářky Izink Quick Dry - PASTELOVÉ

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (30838)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Vyberte variantu
Barevná kategorie
fialová
modrá
oranžová
růžová
žlutá
Vyberte odstín
Revoluční razítkovací polštářky v pastelových barvách. Rychle schnou, vynikají na bílých podkladech, při kontaktu s vodou se nerozpíjí. Vhodné na papír, karton, dřevo. Velikost polštářků 5x5 cm.Celý popis
79 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód0037788VýrobceAladine

Nové razítkovací poštářky v jemných pastelových barvách.

  • Polštářky vynikají intenzitou pigmentu a krásnými obtisky.
  • Dominují bílým podkladům, jsou ideální pro svatební oznámení, přání a všechny projekty, kterým chcete dodat jemnost a něžnost.
  • Obtisky rychle schnou - do 1 minuty. Bez čekání tak můžete pokračovat v tvoření.
  • Díky velmi bohatému pigmentu je lze využít i na druhotný obtisk.
  • Narazítkovaný obrázek se při kontaktu s vodou nerozpíjí! Motivy lze hned vybarvovat vodovými baravmi, fixami, či inkousty nebo akvarelovými fixami Izink Dye.

Razítkovat můžete papír, karton a dřevo. Snadno tak vytvoříte originální přání, svatební oznámení, visačky, jmenovky, obaly na jedlé vlastnoručně vyrobené dárky, dekorace. I bez zkušeností vyrobíte nápadité papírové ozdoby, či drobné dárky.

Razítkovací polštářky Izink Quick Dry lze použít s většinou razítek Aladine. Pokud je razítko větší, než je polštářek, inkoust nanášejte tupovaním, postupně po celé ploše gumového razítka. Inspiraci, jak polštářky použít, najdete zde.

Polštářky můžete využít i jinak:

  • pomocí aplikátoru nanesete barvu přes šablonu a vytvoříte tak zajímavý podklad, nebo dozdobíte svoje přáníčka, dopisy, deníčky a diáře.
  • pomocí aplikátoru můžete nejom jemně natónovat okraje přání, či visaček. Tento jednoduchý trik celý projekt efektně ucelí.

Velikost polštářků 5x5 cm

 

 

 

 

Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine