+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítkovací polštářky Studio Light, 5 ks - odstíny žluté

Razítkovací polštářky Studio Light (5 ks) – odstíny žluté_1
Razítkovací polštářky Studio Light (5 ks) – odstíny žluté_1
Razítkovací polštářky Studio Light (5 ks) – odstíny žluté_2
Razítkovací polštářky Studio Light (5 ks)
Sada razítkovacích polštářků na bázi vody v různých odstínech žluté. Vhodné na razítkování a nanášení blendovacími štětci. Velikost vlastního polštářku je 4 x 2,5 cm. 5 ks.Celý popis
169 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-INKP03VýrobceStudio LightEAN8713943136157

Razítkovací polštářky na bázi vody vhodné na různorodé kreativní projekty. Dokáží vykreslit i drobné detaily razítka, takže výsledkem je velice ostrý otisk. Razítkovací polštářek je vystouplý, lze s ním tedy i potupovat razítko větší, než je samotná poduška. Tvar "slzy" umožňuje dostat se inkoustem do míst, kam se větší plochou nedostanete, např. do rohů, do zvlněných ploch apod. Špičatý tvar také umožňuje nanášet více barev na jedno razítko a tisknout tak vícebarevně.

Polštářky jsou vhodné na:

  • Razítkování všemi druhy razítek.
  • Ideální k vykreslování motivů přes plastové šablony.
  • Obzvlášť se hodí k práci se šablonami k vrstvení spolu s blendovacími štětci.
  • K vytvoření jednobarevného podkladu, a to nanášením inkoustu krouživými pohyby směrem od kraje ke středu papíru pomocí aplikátoru barev.
  • Barevné inkousty lze nanášet na jednu plochu i ve vícero barvách – od nejsvětlejšího po nejtmavší odstín, a to pomocí blendovacích štětců anebo aplikátoru barev.
  • Polštářkem lze jednoduše patinovat okraje papíru, a to přejížděním přes jeho hranu přímo razítkovací poduškou anebo aplikátorem barev.
  • Vybarvování razítek – otisknutím pigmentu z polštářku na jakýkoli nesavý povrch (akrylový bloček, igelit, plastový tácek apod.) a následným nabíráním štětcem, kterým potom vybarvujeme natisknuté motivy.
  • Akvarelový podklad – opět otiskneme pigment na nesavý povrch, rozředíme vodou z rozprašovače a otiskneme na papír, popř. lze postupovat i opačně a papír obarvit v pigmentu.

V balení je 5 odstínů žluté.

Popis
Vlastnosti
Balenísada
VýrobceStudio Light
DesignérStudio Light
KolekceEssentials