+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítko Gorjussky, maxi - Podzim, 1ks

Razítko Gorjuss - Podzim 01
Gumové razítko na cling pěně s motivem panenky Gorjuss. Velikost razítka 19 cm. 1 ks.Celý popis
219 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódGOR 907254VýrobceDavona s.r.o.EAN5038041996674

Gumové razítko na cling pěně s překrásným motivem holčičky Gorjuss. Je propracováno do nejmenšího detailu a samopřilnavé k akrylovému bloku.

Gorjuss™ jsou sladká umělecká díla zobrazující dívky, které jsou zachyceny v jejich vlastních malých světech od autorky Suzanne Woolcottové. Toto razítko zkrátka musíte mít!
 
Razítko je baleno samostatně ve zdobené průhledné krabičce. Velikost razítka je 19 cm.

Použití razítka:

 • Sejměte razítko z fólie a přitiskněte k akrylovému bločku.
 • Na razítko naneste barvu z razítkovacího polštářku.
 • Motiv otiskněte.
 • Razítko otřete vlhkým ubrouskem.
 • Suché razítko uložte na fólii pro další použití.


Využití razítka na mnohé projekty:

 • Na papírové projekty - doporučujeme použít černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné.
  Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye. Motiv holčičky skvěle ozdobí záložku do knížky, přáníčko k narozeninám, stránky v albech či Bullet Journalu apod.
 • Skvěle se obtiskávají do keramiky nebo jiných modelovacích hmot.
 • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí). Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
 • Naneste na razítko akrylovou barvu a můžete tiskout na jakýkolv povrch - kov, dřevo, sklo, kámen, karton, plátno aj.
 • Při tvoření můžete použít akvarelové fixy, které mají stejnou náplň jako inkoustové polštářky. Díky těmto fixám lze vykouzlit vícebarevný otisk, když jimi razítko potřete anebo lze s nimi motivy vybarvovat.
 • Detaily razítka vyniknout při horkém embosování - razítko natiskněte embosovacím inkoustem, posypte embosovacím práškem a zafoukejte horkovzdušnou pistolí - podrobný fotonávod zde.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Typ razítkagumové na cling pěně
Typ baleníkus
Určení výrobkuProdukt není určen pro děti
Velikost razítka19 cm
VýrobceDavona s.r.o.