+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Studio Light "Art by Marlene", 29 ks - mix motivů

Razítka Studio Light ABM - Essentials "Sunset landscape", 29 ks - Různé
Razítka Studio Light ABM - Essentials "Sunset landscape", 29 ks - Různé
Razítka Studio Light ABM - Essentials "Sunset landscape", 29 ks - Různé (1)
Razítka Studio Light ABM - Essentials "Sunset landscape", 29 ks - Různé (2)
Sada kvalitních gumových razítek s dokonalým otiskem a dlouhou životností. Najdete zde menší doplňková razítka s různými drobnými motivy, celkem balení obsahuje 29 ks razítek. Používají se s akrylovým blokem, na který přilnou díky cling pěně na spodní straně razítka anebo s pomůckou na přesné razítkování. Velikost balení 14,8 x 21 cm.Celý popis
590 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-ES-STAMP176VýrobceStudio LightEAN8713943131671

Gumová razítka. Rozměr platíčka 14,8 x 21 cm.

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Gumová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete hravé motivy od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná. Zajisté je originálně využijete na svých projektech.

Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

 

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Přírodní elementy jsou univerzálním motivem na všestranné využití při papírovém tvoření. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit blahopřání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz, skvěle se budou vyjímat na vaší záložce do knížky, ozdobíte s nimi i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících – při tvorbě koláží s fotkami.
 • Veselé motivy se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motivy jsou celoroční, proto se bude skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout Marleniny hravé obrázky. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
DesignérArt By Marlene
KolekceEssentials
Motiv/témazvířátka, příroda
Počet v balení29 ks
Balenísada
Typ razítkagumové na cling pěně
VýrobceStudio Light