+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Rámečkové razítko Doodlers stamp - Vánoce

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (3)
Obrázek (2)
Obrázek (4)
Dřevěné rámečkové razítko. Snadno vyrobíte efektní vánoční přání, slavnostní menu, či dozdobíte stránky ve vánočním albu. Rozměr 13,5 x13,5 cm.Celý popis
420 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód02603VýrobceAladineEAN3660016026035

Neobvyklé dřevěné razítko, díky kterému jediným obtiskem vytvoříte na čtvercovém podkladu efektní rámeček. Do rámečku stačí jenom vlepit fotografii, dopsat vlastní rukou přání, osobní vzkaz, krásné oznámení. A originální překrásné dílo je na světě.

 • Velikost rámečku: 13,5x13,5 cm
 • Velikost vnitřního rámečku (otvoru na text, či fotografii) : 6,25x6,25 cm

Překvapí vás široká škála možností, na co lze razítko využít:

 • jednoduché efektní přání
 • pozvánky
 • jmenovky a slavnostního menu
 • zasedací pořádek
 • poděkování
 • drobné dárky
 • bordury do deníčků a alb

Texty můžete psát volně od ruky, nebo využít a zkombinovat textová razítka.

K tisku doporučujeme použít inkoustový poštářek z kolekce Izink Quick Dry. Obtisk velmi rychle uschne a navíc se při kontaktu s vodovkami, či rozmývacími akvarelovými fixami nebude rozpíjet. Fixami můžete vybarvit celý obrázek, ale taky jenom jednu jeho část a zbytek barvy lehce rozmýt pomocí vodních štětců. A pokud vybarvování propadnete, doporučujeme vyzkoušet rozmývací gelové voskovky. Vybarvit stačí jenom část motivu a zbytek barvy opět rozmýt vodními štětci. Abyste u těchto akvarelových technik dosáhli nejlepšího vyýdleku, doporučujeme využít akavarelový papír.

Doporučujeme tisknout černou barvou a vybarvit jenom některé části grafiky.  Pokud je razítko větší, než je razítkovací polštářek, inkoust nanášejte tupovaním, postupně po celé ploše gumového razítka.

Inspiraci, jak polštářky použít, najdete zde.

A to zdaleka není vše:

 • zkuste také tisk do keramické hlíny, samotvrdnoucí hmoty, do fima, či na textil.
 • A taky nemusíte tisknout jenom rámečky, zkustě využít jenom část grafiky, nabarvit jenom kousek razítka, či otisknout borduru.

 

Pokud vytváříte slavností pozvánky, svatební oznámení, poděkování a další projekty pro slavnostní okamžiky, doporučujeme obtisk embosovat: je to jednoduchá technika, kterou vytvoříte plastický, reliéfní, elegantně vypadající vzor.

Funguje to jednoduše:

 1. Použitje barevný embosovací polštářek,
 2. obtisk dostatečně zasypete průhledným embosovacím práškem.
 3. Přebytek prášku vraťte zpátky do krabičky.
 4. Zapečte horkovzdušnou pistolí. Obtisk s práškem můžete zahřívat ze spodu, neprohřívejte jenom jedno místo, ale krouživými pohyby zapečte všechny části obtisku. Během chviličky uvidíte, jak se prášek roztaví a vytvoří překrásný vyvýšený plastický reliéf.
 5. Efektní je použít černý embosovací polštářek a průhledný embosovací prášek. Embosovaný reliéf můžete dál vybarvit akvarelovými fixami.
 6. TIP: Pro dokonalý vzhled doporučujeme vyžít akvarelový papír.

Embosování lze povýšit na metalické zlaté, stříbrné, či měděné obtisky: doporučujeme použít kombinaci - embosovací inkoust (je to průhledné lepivé médium- to použijete místo razítkovacího inoustu) a metalický či pastelový embosovací prášek. 

 

Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine