+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

POZVÁNKA NA VÝSTAVU KREATIVITY V DUBČI

04.11.2019POZVÁNKA NA VÝSTAVU KREATIVITY V DUBČI

Aladine.cz na výstavě Kreativity

Přijměte i letos pozvání na podzimní Výstavu kreativity v Dubči, která se koná od 8.11 do 10. 11. 2019. Připravili jsme nové dílny plné zimní a vánoční inspirace, spousta novinek bude samozřejmostí:

Razítka a šablony od Aladine na vánoční vlně, dvě nové české sady – diářová razítka StampoPlanner s českými nápisy budou ideálním dárkem pod stromeček. Vánoční razítka StampoNoel s českým nápisem se budou báječně hodit pro vlastnoručně vyrobená přáníčka, balení dárků nebo dekorace. Z nových barev představíme Diamantovou barvu 24 Carats - ještě diamantovitější barvu 😊 s duhovými odlesky. Představíme nové rýžové papíry, jsou k dostání už i metalické. Chybět nebude ani velký výběr šablon.

A mnoho z novinek si můžete vyzkoušet přímo na našich dílnách:

Zimní lapače snů

Krásná textilní dílna v zimním a snovém ladění s lektorkou Irenkou Slavíkovou (Apták). Připravte se na zimní čas, vyrábět budeme lapače snů na bílé triko. Naučíme se akvalerové triky, práci se šablonou, aplikaci třpytek… spousty třpytek :)

 

Mramorovaná taška

Exkluzivní textilní dílna bude hýřit novými technikami. Zkusíme si vzrušující spreje, které vytváří mramorový efket (a jejich nové odstíny!!) Ústředním motivem bude designová vánoční šablona, prostor také dostanou oblíbené Diamantové třpytky.

 

Vánoční přání jako ze zámku

Rádi byste si vyrobili luxusní přáníčko, které bude vypadat honosně a luxusně jako ze zámku? Barevné inkousty, mramorovací spreje a vrstvení. To je oč tu běží. Triky a čáry jak na to se naučíme s perfektní lektorkou homedeco projektů Violou Benešovou.

 

Exploding box

Kdo by nepotřeboval vánoční krabičku s překvapením? Na papírové dílně budeme pracovat s inkousty, vánočními razítky, ukážeme si jednoduchý, ale zábavný mechanismus krabičky, jak ji složit a „zavřít“ do ní dárek.

 

 

Praktické infomace

Najdete nás v budově historického Špejcharu.

Adresa:
U Dubečské tvrze 1675, Praha - Dubeč

Otevírací doba:


8. 11. 2019


Pátek


9.00 – 18.00


9. 11. 2019


Sobota


9.00 – 18.00


10.11. 2019


Neděle


9.00 – 16.00

 

Spojení MHD

AUTOBUSY zastávka Dubeč

  • Metro A – stanice Skalka – bus č. 111
  • Metro B – stanice Černý most -  bus č. 240
  • Metro C – stanice Háje – bus č. 240

 

E-shopové objednávky vám rádi vezmeme sebou na výstavu, stačí nám napsat do poznámky nebo zavolat :)

Kontakt: email info@aladine.cz, tel.číslo 420 601 534 217

 

 Mapa:

Těšíme se na vás!

Tým Aladine.cz

Všechny novinky