POZVÁNKA NA VÝSTAVU KREATIVITY V DUBČI

20.03.2019

Aladine.cz na výstavě Kreativity 

Přijměte pozvání na letošní Výstavu kreativity v Dubči. Připravili jsme nové dílny, jarní inspirace a přinášíme nepřeberné množství novinek:

Razítka a šablony od Aladine na vlně letošních trendů a speciální jarní/velikonoční razítka od Aptáka, z nových barev představíme doslova kouzlené pastelové akrylky od Cadence, které oživí vaše velikonoční tvoření. Na textil předvedeme dlouho očekávané perleťové spreje na tmavý textil a barvy, které umí proměňovat papír v kov, barvy ve spreji, které zase jakýkoliv povrch změní v mramor… představíme nově i rýžový papír a tvoření na sklo. Chybět nebude ani nová kolekce šablon značky TCW.

A mnoho z novinek si můžete vyzkoušet přímo na našich dílnách:

Pastelová velikonoční/jarní dílna Gábiny Pešlové

V hlavní nové pastelové akrylky Twin Magic, které se chovají jinak na světlém a jinak na tmavém podkladu. A samozřejmě novinková hravá a vtipná razítka Irenky Slavíkové, vše zkombinované do zajímavého jarního přání.

Skleněná miska a rýžový papír

Na dílně výtvarnice Violy Benešové si vyzkoušíte, jak obyčejnou misku proměnit v designový kousek. Kromě skvělého výsledku vás čeká samotný proces, který vás bude určitě bavit! Vyzkoušíte si práci s rýžovým papírem, barvami na sklo a zajímavé dokončovací efekty.

Perleťová trika od Aptáka

Dlouho očekávané spreje na černý textil jsou tady! A že černý textil nemůže být romantický a jarně laděný? Přijďte si pod vedením výtvarnice Ireny Slavíkové vyrobit originální triko, které se bude jednoduše hodit ke všemu. Nebo plátěnou stylovou tašku na nákupy.

Kosmetická taštička, taštička na svačinu

A představujeme z brusu novou dílničku na světlý textil: Stylová taštička na kosmetiku, nebo originální penál do školy, ale třeba i ekologická taštička na svačinu. Vše můžete ladit jak budete potřebovat: romanticky, cestovatelsky, nebo můžete rozjet nejnovější trendy.

Praktické infomace

Najdete nás v budově historického Špejcharu.

Adresa: 

U Dubečské tvrze 1675, Praha - Dubeč

 

Otevírací doba:

29.3.2019 Pátek 9.00 – 18.00
30.3.2019 Sobota 9.00 – 18.00
31.3.2019 Neděle 9.00 – 16.00 - Pozor: Změna času!

 

Spojení MHD

AUTOBUSY zastávka Dubeč

  • Metro A – stanice Skalka – bus č. 111
  • Metro B – stanice Černý most -  bus č. 240
  • Metro C – stanice Háje – bus č. 240

 

E-shopové objednávky vám rádi vezmeme sebou na výstavu, stačí nám napsat do poznámky nebo zavolat :)

Kontakt: email info@aladine.cz, tel.číslo 420 601 534 217

Mapa:

 

Těšíme se na Vás :)

tým Aladine.cz