+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Pozvánka na Kreativ v Ostravě

11.11.2019Pozvánka na Kreativ v Ostravě

Aladine.cz na Kreativu v Ostravě

Po roce opět najdete náš stánek a dílny na výstavě Kreativ v Ostravě na výstavišti Černá Louka. Akce se koná od 15. 11. do 17. 11. 2019.

Budeme na vás čekat s plným stánkem novinek - dvě nové české sady – diářová razítka StampoPlanner s českými nápisy budou ideálním dárkem pod stromeček. Vánoční razítka StampoNoel s českým nápisem se budou báječně hodit pro vlastnoručně vyrobená přáníčka, balení dárků nebo dekorace. Z nových barev představíme Diamantovou barvu 24 Carats - ještě diamantovitější barvu :) s duhovými odlesky. Představíme nové rýžové papíry, jsou k dostání už i metalické. Chybět nebude ani velký výběr šablon.

Z dílen se můžete těšit na:

Černé perteťové tričko

Vyzkoušíme si textilní revoluci - textilní barvy ve spreji na černý textil, navíc s perleťovým odleskem. Pohrajeme si s barvami, přeneseme ústřední motiv šablony na tričko, dpotvoříme razítky nebo natupujeme menší motivy šablonek. Projekt podtrhneme konturami, které motiv krásně zvýrazní.

 

Exploding box

Kdo by nepotřeboval vánoční krabičku s překvapením? Na papírové dílně budeme pracovat s inkousty, vánočními razítky, ukážeme si jednoduchý, ale zábavný mechanismus krabičky, jak ji složit a „zavřít“ do ní dárek.

 

Misky nejen na Vánoce

Z obyčejné průhledné misky vyrobíme za pomocí metalických rýžových papírů a metalikých barev krásnou mističku nejen na vánoční stůl.  Dozdobíme razítky a klidně i konturami.

 

Vánoční přání jako ze zámku

Rádi byste si vyrobili luxusní přáníčko, které bude vypadat honosně a luxusně jako ze zámku? Barevné inkousty, mramorovací spreje a vrstvení. To je oč tu běží. Triky a čáry jak na to se naučíme s perfektní lektorkou homedeco projektů Violou Benešovou.

 

 

Praktické informace:

Adresa: Výstaviště Černá louka, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

 

OTEVÍRACÍ DOBA VÝSTAVY

pá: 10:00 - 18:00
so: 10:00 - 18:00
ne: 10:00 - 16:00

 

Více informací od organizátorů naleznete zde

 

Těšíme se na vás!

 

Všechny novinky