Ptačí budka Wrendale Designs "Blue Tit", otvor 25 mm - pro sýkorky

Dřevěná ptačí budka perfektní pro hnízdění sýkor modřinek, uhelníčků a babek. Je vyrobena z masivního dřeva a potištěna obrázky odolnými povětrnostním vlivům a blednutí. Vzadu závěsný systém a na přední straně výklopný díl pro čištění. Otvor 25 mm. Rozměr 19 x 19 x 26,5 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
899 Kč
742,98 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: BH001 EAN: 5060503709867

Popis

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabstvíLincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Materiál dřevo
Rozměr 19 x 19 x 26,5 cm

Související produkty

Plechová dóza na ptačí zob Wrendale Designs "Gardening Range"
Kód: TN020

Plechová dóza na ptačí zob

Plechová dóza na semínka Wrendale Designs "Gardening Range"
Kód: TN025

Plechová dóza na semínka

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat