Gelová razítka Studio Light "Nature's Dream", 12 ks - Vážky a včely

Sada průhledných gelových razítek s motivy hmyzu a podkladových prvků. Sada obsahuje 12 ks razítek. Velikost archu je 9,2 x 13,6 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
209 Kč
172,73 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: HE-ND-STAMP528 EAN: 8713943145708

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete razítka s motivy vážek, motýlů, včel a ozdobných motivů.

V balení je 12ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkovaný motiv můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Zvířata jsou univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit děkovné přání spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Motivy motýlů a dalších druhů hmyzu se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motivy jsou celoroční, proto se budou skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se bude parádně vyjímat i na úvodní stránce některého měsíce.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost platíčka:9,2 x 13,6 cm

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet v balení 12 ks
Designér Hazel Eaton
Kolekce Studio Light Nature's Dream

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat