Gelová razítka Studio Light "Bold & Bright", 8 ks - Motýli

Sada průhledných gelových razítek s motivy motýlů. Sada obsahuje 8 ks razítek. Velikost celého platíčka je 10 x 24 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
249 Kč
205,79 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: ABM-BB-STAMP123 EAN: 8713943129647

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najete překrásné motivy motýlů od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná. Zajisté je originálně využijete na svých projektech.

Balení obsahuje 8 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn  nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

 • Motivy motýlků se budou skvěle vyjímat na vašich papírových projektech pro nejrůznější příležitosti. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit krabičku na dárek ozdobenou právě motýlky nebo originálně potiskat balicí papír. Vlastníte nezajímavý sešit? Natiskněte na něj motýla! Dále můžete vyrobit blahopřání k narozeninám i s obálkou na dárkový poukaz nebo nachystat drobné dárky pro přátele – záložky do knížek či krabičku na čokoládu. Anebo překvapte hosty na párty neobyčejnými jmenovkami. Možností je mnoho.

 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží s fotkami.

 • Motivy motýlů se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Nazdobte jimi úvodní stránku některého z letních měsíců a také je využijte k dozdobení stránek s kalendáriem ve zvoleném měsíci. Uvidíte, jak obyčejné stránky prokouknou!

 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky s motýlky. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Velikost archu: 10 x 24 cm

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet v balení 8 ks
Motiv/téma zvířátka, příroda
Typ razítka silikonové
Designér Art By Marlene
Kolekce Studio Light Bold & Bright

Související produkty

Permanentní inkoust StazOn - černý
Kód: 2118796001

Permanentní inkoust StazOn - černý

Akrylový blok Studio Light - 22x9 cm
Kód: SL-ES-ASB01

Akrylový blok Studio Light - 22x9 cm

Vyřezávací šablony Studio Light, 8 ks - Krajkové ovály
Kód: JMA-ES-CD141

Vyřezávací šablony, 8 ks - Krajkové ovály

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat