Gelová razítka Studio Light, 16 ks - Motivační citáty

Originální průhledná gelová razítka s trendy texty. Motivační citáty, nálady a hesla v anglickém jazyce pro vaše kreativní projekty. Velikost archu je 14,8 x 21 cm a obsahuje 16 ks razítek. Celý popis
Dostupnost: Skladem
139,30 Kč
115,12 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: SL-ES-STAMP121 EAN: 8713943129364

Popis

Trápí vás vzhled vašeho písma? Přijdou vám vaše písmenka nehezká? Zkoušeli jste krasopísmo bez úspěchu?  Máme pro vás tip, jak na svých projektech vykouzlíte ten nejkrásnější text. Průhledná gelová razítka s citáty, náladami a motivačními hesly vyřeší váš problém, stačí jen otisknout!

Balení obsahuje 16 ks razítek.

Texty jsou v anglickém jazyce.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.  Po otisknutí textu ho můžete ještě dokreslit ornamenty nebo obrázky.
 • Trendy texty se budou skvěle vyjímat i na drobných dárcích pro radost - přáních, krabičkách, obálkách, záložkách do knížek, krabičce na čaj nebo čokoládu apod.

 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících. Zábavným heslem můžete oživit koláže s fotkami.
 • Perfektně se budou vyjímat tyto dokonalé texty i na stránkách vašeho Bullet Journalu.

 • Zaznamenávejte pozitivní hesla a nálady v deníku vděčnosti a podobných projektech.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo plátěný batoh natisknout třeba motivační citát. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Velikost archu: 14,8 x 21 cm

Vlastnosti produktu

Designér Studio Light
Kolekce Studio Light Essentials

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat