Gelová diářová razítka Aladine Bullet Journal, 24 ks - Kuchařka

Silikonová razítka nejen pro vytváření kuchařských poznámek a zapisování receptů v Bullet Journalu nebo jiných zápisnících. Rozměr archu je 12,5 x 15 cm, sada 24 ks razítek. Celý popis
Dostupnost: Skladem
153,30 Kč
126,69 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Aladine Kód: 03955 EAN: 3660016039554

Popis

Nápaditá sada kuchařských razítek je ideální na výrobu vlastního receptáře nebo k zapisování sesbíraných rodinných receptů. Nezapomeňte, že oblíbené recepty můžete zapisovat i do vašeho Bullet Journalu a skvěle si stránky kuchařsky vyzdobit. Využijete je také na ozdobu a tvorbu kreativních balení gurmánských specialit vlastní výroby nebo sypané dárky. Sadou potěšíte nejen nadšené kuchaře, hodí se také na tvoření celé řady dalších kreativních projektů, jako jsou výroba přání, drobných dárků, krabiček, pytlíků, visaček, balících papírů apod.

Sada obsahuje 24 ks razítek s kuchyňskými motivy.

Razítka jsou vyrobená z kvalitního průhledného silikonu, používají se s  akrylovým blokem. Výhodou gelových razítek je právě jejich průhlednost, takže přesně vidíte, kam tisknete. Je možné si také složit razítko z vícero motivů.

Použití:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu 
   

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, takže je můžete využít i na další projekty:

 • skvěle se obtiskávají do keramiky a jiných modelovacích hmot
 • textilní barvou můžeme razítkovat i natextilní polotovary
 • papírové projekty - záložky do knížek, visačky, přáníčka, scrapbookové stránky, alba apod. 
    

K razítkům doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn  nebo Archival . Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů  IZINK Quick Dry  anebo z akvarelových IZINK Dye.


Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

 

 

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet razítek 24 kusů
Velikost archu 12,5 x 15 cm
Motiv/téma jídlo, vaření

Související produkty

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat