Dřevěný výřez k dekoraci Gomille, 10x10 cm - Podtácek hranatý

Dřevěný výřez ve tvaru hranatého podtácku k dotvoření. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vhodný pro děti i dospělé. Rozměr 9 x 11 cm, tloušťka materiálu 6 mm. 1 kus. Celý popis
Dostupnost: Skladem
29 Kč
23,97 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Gomille Kód: G815B EAN: 3760045908750

Popis

Dřevěný polotovar na výrobu dekorací. Ideální k použití jako tácek, ale lze ho také zasadit do  stojánku  a postavit do prostoru.

Výřez se dá vystavit v původní podobě, nebo ho předtím můžeme dozdobit různými technikami:

  • Pastování: pokud chceme, aby výřez měl vystouplý povrch, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na výřez přenášet motivy ze šablon.
  • Patinování: patinovacími pastami a vosky můžeme vytvořit zdání staroby.
  • Zlacení: nanesením zlaté fólie či tenoučkých zlatých plátků se bude výřez zlatě lesknout. Zlacení obzvlášť vynikne na jeho okrajích.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout užitím tekutých perel , které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé perličky.
  • Decoupage: díky ubrouskové technice můžeme na dřevo speciálním lepidlem nalepovat motivy z ubrousků a  rýžových papírů přímo na povrch dřeva.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.
  • Koláž: na malířské plátno namalujeme obrázek a některý z jeho motivů nahradíme dřevěným výřezem.
  • Gelli Plate: na speciální gelovou podložku Gelli Plate naneseme barvy, které pak otiskneme na náš výřez. Různou manipulací barvami na podložce pomocí štětců, válečků, šablon a podobně vzniknou unikátní obrazce, vzory, přechody mezi barvami a další neopakovatelné efekty.

TIP! Chcete své výrobky vystavit venku? Stačí je potřít dokončovacím lakem , který je ochrání a vytvoří na nich voděodolný film – díky tomu vydrží na zahrádce i na balkóně, a navíc umožní povrch čistit mokrou utěrkou.

 

O výrobku:

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tedy desky z jemných vláken zbytkového dřeva, která jsou spojena odpadovým rostlinným lepidlem – to znamená, že na výrobu těchto výřezů nepadl ani jeden strom. Všechny materiály jsou čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii, MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Materiál dřevo
Velikost S (7-10 cm)
Rozměr 10 x 10 cm
Motiv/téma svatby a oslavy

Související produkty

Akrylové barvy Cadence, sada 6 ks, 30 ml - metalické
Kód: 241662

Akrylové barvy Cadence - metalické, 6 barev

Umělecký štětec Aladine - 1 cm
Kód: 80133

Umělecký štětec Aladine - 1 cm

Šablona Aladine, 20x30 cm - Srdíčka
Kód: 81083

Šablona Aladine, 20x30 cm - Srdíčka

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat