+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Milníkové karty Wrendale Designs - Můj první rok

Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_1
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_1
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_2
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_3
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_4
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_5
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_6
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_7
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_8
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_9
Milníkové karty Wrendale Designs – můj první rok_10
Oslavte první rok dítěte – jeho první úsměvy, první krůčky a další převratné okamžiky s touto nádhernou sadou miminkovských kartiček. Sada obsahuje 24 karet, z nichž každá představuje různé milníky ve vývoji prvního roku miminka. Jsou ideální pro zachycení speciálních okamžiků a obsahují krásné ilustrace zvířecích mláďátek. Na zadní straně každé karty je prostor pro zapsání data a poznámky o daném vyjímečném okamžiku. Rozměr karet 16 x 11 x 2 cm. Baleno v dárkové krabičce. Vyrobeno z kartonu z udržitelně spravovaných lesů.Celý popis
389 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódLTW-MC001VýrobceWrendale DesignsEAN5056464308119

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabství Lincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Popis
Vlastnosti
Materiálkarton s hladkým povrchem
Rozměr16 x 11 cm
Balenísada
VýrobceWrendale Designs
Počet v balení24 ks