+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Hvězdičková fólie Studio Light, 18x18 cm, 5 ks

Kreativní fólie se světelným efektem (5 ks) – hvězdy_1
Kreativní fólie se světelným efektem (5 ks) – hvězdy_1
Kreativní fólie se světelným efektem (5 ks) – hvězdy_2
Speciální fólie s efektem rozptýleného světla – hvězdičky. Fólii je možné lepit, stříhat i sešívat. Čím víc světýlek se za fólii umístí, tím více hvězdiček bude prosvítat. Ideální doplněk na svatby a oslavy. Rozměr 18 x 18 cm, v balení 5 ks.Celý popis
140 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódFOILSL01VýrobceStudio LightEAN8713943109014

Speciální fólie s efektem rozptýleného světla s motivy hvězdiček. Fólie se používá jako „stínítko“ a je možné ji lepit, stříhat i sešívat. Čím víc světýlek se za fólii umístí, tím více hvězdiček bude prosvítat. Ideální doplněk na svatby, oslavy, Vánoce a advent, zahradní párty apod. Vyrobte si originální dekorace, které svými speciálními efekty ponoří každý prostor do sváteční hvězdné atmosféry!

Rozměr 18 x 18 cm, v balení 5 ks.

Naše tipy, kde a jak fólii využít:

  • Fólií můžeme obtočit malé skleničky či lahvičky, do kterých umístíme svíčku nebo světelný řetěz. Vznikne nám tak svícen s fantastickými efekty.
  • Fólii také můžeme vlepit do otvorů již hotových dekorací, např. kostelíčky, domečky apod. Pokud pak uvnitř těchto předmětů rozsvítíme světýlka, fólie je rozptýlí do okouzlujících hvězd.
  • Fólie se též používá jako světelný prvek na vlastnoručně vyráběných svítících přáníčkách. Dodá jim stylovou a hlavně slavnostní atmosféru. Rozsvítit můžeme hvězdnou oblohu, okénka, svíčky, vánoční stromečky, balonky apod.
  • Dále je možné fólii využít jako stínítko na malých lampičkách anebo ji zkombinovat s jinými materiály a pak využít ke stejnému účelu.
  • Jednoduchou, avšak velmi efektní girlandu vyrobíte pomocí obyčejného světelného řetězu, když každé světýlko překryjete kornoutkem z této fólie.
Popis
Vlastnosti
Balenísada
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Počet v balení5 ks
Rozměr18 x 18 cm
VýrobceStudio Light