+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelové razítko Studio Light, 6,7x20,4 cm - Puntíky

Podkladové gelové razítko Studio Light, 6,7 x 20,4 cm – puntíky_1
Podkladové gelové razítko Studio Light, 6,7 x 20,4 cm – puntíky_1
Podkladové gelové razítko Studio Light, 6,7 x 20,4 cm – puntíky_2
Podkladové gelové razítko Studio Light, 6,7 x 20,4 cm – puntíky_4
Gelové razítko velice vhodné na razítkování pozadí na vašich projektech. Motivem na razítku jsou nepravidelné puntíky. Velikost 6,7 x 20,4 cm. 1 ks.Celý popis
209 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-STAMP370VýrobceStudio LightEAN8713943139806

Pozaďové gelové razítko s motivem nepravidelně rozprostřených teček, které se díky své velikosti velice hodí na projekty vertikálního tvaru, jako jsou trendy DL přání a podobně.

Balení obsahuje jedno razítko o velikosti 6,7 x 20,4 cm.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. S narazítkovaným podkladem můžete téměř ihned pokračovat v další kreativní práci. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítka využijete na drobných papírových projektech, jako jsou přáníčka nebo krabičky, otiskněte motiv černě nebo barevně po celé ploše a pak ještě dozdobte.
 • Na mixed media projekty – razítkujte „ledabyle, nedokonale“ na barevné podklady černým inkoustem, např. na akvarelový podklad a motiv pak ještě dokreslete nebo nalepte zajímavý text či obrázek.
 • K dodekorování stránek Bullet Journalu – motiv nerazítkujte celý, ale jen části po okrajích listu. Váš BUJO tak získá na originalitě.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Baleníkus
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Typ razítkasilikonové
Velikost razítka6,7 x 20,4 cm
VýrobceStudio Light