+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo Clear, 12 ks - Kytičky a vlčí máky

Gelová razítka Stampo CLEAR - Kytičky a vlčí máky 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Kytičky a vlčí máky 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Kytičky a vlčí máky - inspirace
Gelová razítka Stampo CLEAR - Kytičky a vlčí máky - inspirace (08)
Gelová razítka Stampo CLEAR - Kytičky a vlčí máky 3
Průhledná silikonová razítka s motivy kytiček, lístků a vlčích máků. V sadě je 12 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm.Celý popis
219 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04199VýrobceAladineEAN3660016041991

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s krásnými motivy lučních kytiček a lístků, které jsou jedny z nejoblíbenějších a lze je všestranně využít na vašich projektech.

Na platíčku je 12 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Razítka natiskněte na papírové projekty nejen k slavnostním příležitostem – dárkové tašky nebo krabičky, blahopřání, pozvánky, obálky na peníze, záložky do knížek, vlastní balicí papír apod.
 • K dozdobení stránek nejen v albech, vzpomínkových knihách, zážitkových denících nebo na scrapbookových stránkách.
 • Motivy kytiček se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu, zkuste jimi nazdobit několik listů s přehledy nebo kalendářem. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací pomocí akrylových barev, např. malovaný obraz s razítky, můžete porazítkované dřevěné krabičky na různé poklady apod.. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

PopisInspirace
Vlastnosti
Řada razítekStampo Clear
Počet razítek12 kusů
Balenísada
Typ razítkasilikonové
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine