+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěný podnos k dotvoření - 42x26x7 cm

Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_1
Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_1
Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_2
Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_3
Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_4
Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_5
Dřevěný podnos k dotvoření, 42 x 26 x 7 cm_6
Dřevěný tác obdélníkového tvaru k dekorováníi. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vyroben z borovicového dřeva. Rozměr 42 x 26 x 7 cm.Celý popis
349 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód1432646VýrobceEfcoEAN4051856172973

Dřevěný servírovací tác ve tvaru obdélníku z přírodního borovicového dřeva určený k dalšímu dotvoření. Může sloužit jako normální podnos či jako originální doplněk home deco.

Rozměr 42 x 26 x 7 cm. Na dvou protilehlých stranách praktické úchyty pro pohodlné přenášení. Je vyroben z borovicového dřeva, bez povrchové úpravy.

Podnos můžeme ponechat v původní podobě nebo ho předtím můžeme dozdobit různými technikami:

  • Malování: celý podnos nebo jeho části lze natřít vysoce krycími akrylovými barvami nebo pokreslit akrylovými fixy. Zajímavé je natřít vnitřek podnosu a vnějšek jinými barvami. Pomocí štětce nebo houbičky můžeme barvy nanášet i žíhaně, aby prosvítala přirozená barva dřeva.
  • Pastování: pokud chceme, aby měl tác vystouplou strukturu, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na podnos přenášet motivy ze šablon.
  • Patinování: patinovacími pastami a vosky můžeme dosáhnout starého či vintage vzhledu.
  • Zlacení: nanesením zlaté fólie či tenoučkých zlatých plátků se bude tác svátečně lesknout.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout použitím tekutých perel, které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé půlperličky.
  • Decoupage: díky ubrouskové technice můžeme speciálním lepidlem nalepovat motivy z ubrousků a rýžových papírů přímo na povrch dřeva.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžeme otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek. Pokud chceme razítko mít v rohu, kam ho nevměstnáme nebo ho chceme mít natisknuté přes okraj, můžeme si vypomoci čistě bílým rýžovým papírem.
  • Přenos: použitím transferových obrázků na dřevo můžeme lehce přenést hotové motivy. Podrobný návod, jak na to, naleznete v našem článku.
  • Tabulová barva: dvou efektů dosáhnete, když natřete podnos černou tabulovou barvou. Vzhled bude moderně matný a jako bonus navíc můžete ještě na tento povrch psát či kreslit křídou.

Ať už budete podnos používat k servírování či vám bude sloužit jako dekorační prvek, doporučujeme tác přelakovat. Zajisté oceníte nádherný vysoký lesk dokončovacího laku Aqua Stone anebo jednoduchost a rychlost při aplikaci laků ve spreji. Díky lakům pak dekorovaný podnos bude moci přicházet do styku s vodou, aniž by se tím poničil.

Popis
Vlastnosti
Rozměr42 x 26 x 7 cm
Materiáldřevo
Baleníkus
VýrobceEfco