+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

DIY Adventní kalendář Studio Light, A4, 27 l. - Severské Vánoce

Blok s papírovými výseky Studio Light, A4 – adventní kalendář skandinávský
-50 %
Doprodej
Blok s papírovými výseky Studio Light, A4 – adventní kalendář skandinávský
Blok s papírovými výseky Studio Light, A4 – adventní kalendář skandinávský (1)
Blok s papírovými výseky Studio Light, A4 – adventní kalendář skandinávský (2)
Blok s papírovými výseky Studio Light, A4 – adventní kalendář skandinávský (3)
Blok předvyseknutých obrázků k vytvoření originálního adventního kalendáře v hygge stylu. Každá stránka obsahuje základ pro krabičku, ozdoby a číslici. Motivy lze z bloku snadno vyloupnout, bez stříhání. K snadnému sestavení krabičky stačí pouze lepidlo. Blok obsahuje 27 listů, formát A4, gramáž 170 g/m2. Hrana krabičky měří 4,6 cm. Barevné provedení šedomodrá, hnědá, černé akcenty.Celý popis
180 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-DCB29VýrobceStudio LightEAN8713943135495

Vytvořte si letos vlastní adventní kalendář jinak – zábavně a jednoduše! Máme pro vás blok s natištěnými krabičkami, obrázky i číslicemi. Jednotlivé motivy jsou předvyseknuté, obrázky stačí ze stránky pouze vyloupnout k dalšímu tvoření, není nutné je vystřihovat. Lehce tak ze stránky vyloupnete krabičku, slepíte lepidlem a nakonec i ozdobíte vyloupnutými obrázky a číslem ze stejné stránky.Geniálně jednoduché!

Všechny krabičky naplňte drobnými dárečky a potom je můžete poskládat do tvaru stromečku – na zadní straně bloku naleznete návody, jak krabičky naaranžovat tak, jako na obrázku. Kalendář můžete ale vyskládat i do misky nebo košíčku, zavěsit na provázek, vystavit na okenní parapet nebo poličku, umístit do větší krabice, nalepit na malířské plátno nebo pevný karton apod. Možností je mnoho a my vám garantujeme, že ať se rozhodnete pro jakoukoli variantu, s tímto adventním kalendářem budete slavit úspěch vždy!

Zábava nemusí skončit u nalepování papírových výseků! Váš kalendář bude ještě unikátnější, když ho dozdobíte dalšími technikami:

 • Použijte například tekuté perly – díky šikovnému aplikátoru můžete z husté barvy na papírovém povrchu vytvořit perličky, které vytvoří pozoruhodný 3D efekt.
 • Krabičky můžete domalovat i akrylovými barvami. Našimi novými tubičkami precizně nanesete metalickou barvu přesně tam, kde ji potřebujete, a navíc nebudete muset dlouho čekat na její zaschnutí.
 • Na jednoduchém vzoru krabiček se budou krásně vyjímat i vánoční razítka, která můžete natisknout pomocí různých inkoustových polštářků.
 • Razítka využijete i při technice horkého embossingu, kterým dosáhnete exkluzivního, slavnostního vzhledu. Razítko namočíte do embosovacího polštářku, mokrý otisk zasypete embosovacím práškem a ten zapečete horkovzdušnou pistolí. Na povrchu se vytvoří vystouplý, třpytivý vzor, který je navíc voděodolný.
 • Pokud se chcete opravdu blýsknout, využijte náš nový transparentní lak – naneste ho na vybrané detaily svého díla a sledujte, jak na nich lak zanechá 3D vrstvu s vysokým leskem.
 • Na každý vánoční projekt se hodí třpytivé papíry – těmi můžete polepit celé krabičky nebo z nich pomocí raznic či vyřezávacích šablon vystříhat ozdobné výseky.
 • Elegantní barevný přechod vytvoříte na okraji krabičky použitím aplikátoru inkoustu nebo blendovacího štětce, které namočíte na razítkovacím polštářku. Barvu pak nanesete na hranu papíru v požadovaném množství – odstín můžete zanechat světlý nebo ho zintenzivnit dalším navrstvením inkoustu.

V bloku je 27 listů o gramáži 170 g/m2 ve formátu A4. Papír neobsahuje kyseliny ani lignin.

Barevné provedení – modrá/hnědá.

Pokud vám některé z dekoračních vylupovacích obrázků zbydou, můžete ještě vytvořit nějaké malé vánoční projekty:

 • Visačky na dárky,
 • přáníčka,
 • záložky do knížek,
 • jmenovky na vánoční stůl.

   

Popis
Vlastnosti
Počet listů27 listů
Motiv/témaVánoce a advent
FormátA4
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Gramáž170 g/ m2
Baleníkus
VýrobceStudio Light