+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěná diářová razítka Aladine Stampo Bocal, 14 ks - Vánoční přehlídka

Dřevěná razítka Aladine Stampo Bocal (14 ks) – Vánoční přehlídka_1
-30 %
Doprodej
Dřevěná razítka Aladine Stampo Bocal (14 ks) – Vánoční přehlídka_1
85014_Dřevěná razítka Aladine Stampo Bocal, 14 ks - Dárky02
85014_Dřevěná razítka Aladine Stampo Bocal, 14 ks - Dárky_01
Dřevěná razítka s vánočními motivy v praktické skleněné dóze. Balení obsahuje 14 ks razítek a razítkovací polštářek v černé barvě. Průměr razítka 2 cm.Celý popis
209 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód85014VýrobceAladineEAN3660016850142

Originální dřevěná razítka Stampo BOCAL s vánočními motivy jsou ideální jako diářová razítka k dozdobení stránek Bullet Journalů a deníků, ale hodí se i při drobném dekorování textilních polotovarů. Díky stylové skleněné dóze je sada skvělým dárkem pro všechny kreativce!

Sada obsahuje:

  • 14 ks gumových razítek na dřevěném válečku
  • 1 ks černého razítkovacího polštářku
  • praktickou skleněnou dózu

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, takže je můžete využít na mnoha projektech:

  • Papírové projektyBullet Journal, scrapbooking, vánoční přání, záložky do knížek, visačky na dárky, dárkové obálky apod.
  • Využít můžete i kulaté samolepky, které orazítkujete a následně jimi projekt polepíte.
  • Razítka se skvěle obtiskávají do keramiky, polymerové hmoty, samotvrdnoucí hmoty nebo i do slaného těsta. Do rozválené modelovací hmoty jednoduše razítko otisknete a vyříznete. Pak do tvaru udělejte dírku, kterou po zatvrdnutí protáhnete provázek nebo stužku a vyrobíte tak originální vánoční dekoraci.
  • S textilní barvou můžete razítkovat i na textilní polotovary z přírodních materiálů, např. trička, tašky, zástěry apod. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40˚C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
  • Razítka využijete i k ozdobení různých dalších povrchů pomocí akrylových barev – na dřevo, karton, kov, sklo, kámen atd.

Vedle přiloženého razítkovacího polštářku doporučujeme i barevné inkousty, jako jsou permanentní IZINK Quick Dry nebo praktické polštářky v tyčince IZINK Touch.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Motiv/témaVánoce a advent
Typ razítkagumové na dřevě
Řada razítekStampo Bocal
Počet razítek14 kusů
Velikost razítkaprůměr 2 cm
VýrobceAladine