+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dětská razítka Aladine Stampo Minos, 26 ks - Velká abeceda

Razítka s příběhem Stampo MINOS - Velká abeceda 1
Razítka s příběhem Stampo MINOS - Velká abeceda 1
Razítka s příběhem Stampo MINOS - Velká abeceda 2
Razítka s příběhem Stampo MINOS - Velká abeceda - použití
Razítka s příběhem Stampo MINOS - Velká abeceda 3
Kreativní sada gumových razítek na pěnové hmotě s motivy velkých písmen abecedy. V balení je 26 ks razítek a černý razítkovací polštářek. Velikost razítek cca 3,6 cm.Celý popis
340 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód85111VýrobceAladineEAN3660016851118

Nejoblíbenější řada dětských razítek, která nabízí široké využití při výtvarných a vzdělávacích aktivitách. Razítka pomáhají velmi hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, kreativní myšlení i fantazii. Při hře jsou děti motivovány k dokreslování prostředí, dalších postav i k vyprávění příběhů. Jsou tedy ideální pro společné tvoření, hraní a hravé učení s rodiči nebo prarodiči, skvělé pro použití ve školkách a školách.

Sada obsahuje 26 razítek a černý razítkovací polštářek s vypratelným, umyvatelným a nezávadným inkoustem.

Jak s razítky Stampo MINOS pracovat?

Razítkování je jednoduché, nicméně zkušenosti ukazují, že je dobré první razítkování absolvovat s dítětem a ukázat mu správnou techniku.

 • Pro větší přehlednost doporučujeme vyskládat společně s dítětem razítka na jednobarevný podklad a roztřídit je.
 • Razítka se "namáčejí" do podušky spodní gumovou (oranžovou) stranou. K dokonalému obarvení razítko stačí několikrát jemně přitlačit na polštářek.
 • Poté se razítko položí namočenou stranou na papír, a prsty zatlačí postupně na všechny části razítka, aby se dokonale otiskly všechny části motivu, zejména ty uprostřed.
 • Po ukončení práce razítka mohou děti očistit vlhčenými ubrousky. Razítka stačí potom omýt vlažnou mýdlovou vodou a nechat volně vyschnout na vzduchu. Razítkovací podušku vždy zavírejte a odložte víkem dolů. 
   

Tipy na tvoření:

 • Velké otisky umožňují další práci s vodovými barvami, pastelkami, fixami či voskovkami. Děti mohou obrázky vybarvovat nebo dokreslovat.
 • Obrázkové příběhy lze dále dozdobit třpytivými lepidly, nálepkami, či výstřižky z papíru nebo přírodninami a vytvořit tak unikátní koláž.
 • Natištěné motivy můžete dále vystřihovat a vyrobit si třeba loutky do loutkového divadla. 
 • Kombinujte různé motivy, nebojte se kombinovat s dalšími razítky z jiných sad. Vznikají tak zajímavé obrázky plné detailů. 
 • Díky hluboké struktuře můžete razítka otiskovat do modelíny, keramiky či jiných modelovacích hmot.
 • S použitím textilního razítkovacího polštářku je možné razítka použít i na textil. Děti si tak mohou na bílé tričko nebo na polštářek natisknout nápis nebo jméno a kombinovat třeba s obrázkem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů. 

   
Popis
Vlastnosti
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Řada razítekStampo Minos
Počet razítek26 kusů
Balenísada
Pro dětiod 4 let
Velikost razítek3,6 cm
VýrobceAladine