+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Dinosauři

Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Dinosauři
Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Dinosauři
Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Dinosauři (2)
Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Dinosauři (1)
Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Dinosauři (4)
Dětská pěnová razítka s motivy dinosaurů, vhodné na papír, textil i k otiskům do modelovacích hmot. V balení je 30 ks razítek a 3 barevné razítkovací polštářky.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód05288VýrobceAladineEAN3660016052881

Novinková razítka pro děti. Platíčko plné dinosauřích razítek spolu s barevnými razítkovacími polštářky zaujme každého malého výtvarníka. Umožněte dětem výlet do pohádkových světů a vykouzlete společně desítky příběhů.

V sadě je 30 ks razítek, součástí balení jsou i 3 razítkovací polštářky - světle zelený, tmavě zelený a tyrkysový. Razítka jsou v praktickém balení - jen je vyloupnete z pěnové desky, po práci je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Razítka jsou vhodná nejen k označení dárečků pro naše nejmenší, pozvánek, přáníček, malých dárečků a dalších milých překvapení. Uspořádejte oslavu v dinosauřím stylu a vydejte se spolu s dětmi na archeologickou výpravu.

Razítka mají široké použití:

  • Tiskněte na papír a motivy vybarvěte, vystřihněte, podlepte kartonem – můžete tak vytvořit zápichy nebo loutky do divadélka.
  • Vytvořit můžete vlastní samolepky, kterými následně polepíte dárek.
  • Razítka se skvěle otiskují do keramiky nebo jiných modelovacích hmot (samotvrdnoucí hmota, slané těsto, polymerové hmoty).
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).  Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

K razítkům doporučujeme mimo přiložených razítkovacích polštářků také černé podušky StazOn, Archival nebo barevné IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce můžeme také razítka odkládat do
nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

PopisInspirace
Vlastnosti
Počet polštářků3 kusy
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Počet razítek30 ks
Typ balenísada
VýrobceAladine