+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

DÁRKOVÁ TAŠKA PRO DĚTI

Návod na dětskou dárkovou tašku, která skvěle ladí ke kolébacímu přáníčku.

Budeme potřebovat:

1) Nachystáme si dárkovou tašku a akvarelový papír, který je o něco menší, než taška

 2) Na akvarelový papír „namalujeme“ barevné pruhy, a to přímo razítkovacími polštářky IZINK QUICK DRY ve žluto-modro-zelené kombinaci. Kdo chce mít přesné rozestupy mezi jednotlivými políčky, narýsuje si linky obyčejnou tužkou a po zaschnutí je potom vygumuje.

3) Na takto připravený základ nacákáme kaňky štětcem, který namáčíme v perleťových inkoustech IZINK Spray Shiny a opět jsem vybrala žluto-modro-zelené odstíny. Kapky necháme zaschnout nebo vyfoukáme horkovzdušnou pistolí.

 4) Z barevných papírů vystříháme šestiúhelníky, asi 6ks. Jak správně narýsovat šestiúhelník, najdete tady: https://www.wikihow.cz/Jak-nar%C3%BDsovat-pravideln%C3%BD-%C5%A1esti%C3%BAheln%C3%ADk

 5) Z akvarelového papíru si také vystříháme šestiúhelníky, budou jen o něco menší, než ty barevné. A natiskneme na ně motivy ze sady Bambino razítek 03135-Farma - razítkujeme voděodolným razítkovacím polštářkem IZINK QUICK DRY.

6) Zvířátka vybarvíme pastelkami nebo fixy, pokud máme akvarelové, můžeme i rozmýt vodou.

 7) Na připravený podkladový papír nalepíme barevné šestiúhelníky a na ně potom menší s obrázky. Můžeme ještě vystřihnout trávu a nalepit ke zvířátkům.

 8) Na proužek barevného papíru narazítkujeme text „Blahopřání“ nebo jiné ze sady 55370-České nápisy a přilepíme ho pomocí 3D čtverečků na koláž.

 9) Černým tenkým fixem dokreslíme falešné šití, popř. další prvky. Přidáme ještě několik tekutých perliček a nalepíme na papírovou tašku. Na ucho tašky uvážeme barevnou stužku.

Naše tipy:

  • Proužky lze namalovat i různými barvami (akryl, akvarel), popř. i pastelkami
  • I kaňky zvládnete nacákat barvami, stačí je hodně naředit vodou
  • Uvnitř je dostatek místa na vepsání textu-přání, třeba k narození miminka

Návod pro vás připravila Pavlínka Šustková

 

 

 

03135_drevena_detska_razitka_aladine_stampo_bambino(05)
Vytvořeno24.05.2021