+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Bezpečnostní informace

Ochrana osobních údajů

Bezpečnost hraček

Ochrana osobních údajů

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, subjekt má právo k jejich přístupu a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

Společnost Twint, s.r.o. se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím. Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu naší společnosti a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pro práci s osobními daty splňujeme zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, který zásadně ovlivnil práva a povinnosti těch, jimž osobní údaje patří, i těch, kteří s nimi pracují.

K tomu, abychom Vaši objednávku doručili přímo Vám, případně s Vámi mohli komunikovat, potřebujeme znát některé údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail).

Pokud jste firma a požadujete na zakoupené zboží fakturu, pak bychom měli znát ještě doplňující údaje (název firmy, IČ, DIČ, číslo účtu). Tím, že nám prostřednictvím e-shopu poskytnete jakékoliv osobní údaje, vyjadřujete pochopení a jednoznačný souhlas se shromažďováním, používáním a přenosem těchto osobních údajů.

Tyto údaje ukládáme do databáze, takže při dalším nákupu již nemusíte vyplňovat celý registrační formulář znovu - stačí, když zadáte Vaše přístupové jméno a heslo. Tato data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba (Česká pošta, PPL nebo DPD), která s každou zásilkou dostává z důvodu doručení zásilky Vaši adresu a telefonní číslo. Vaše data budou kdykoliv na Vaši žádost opravena nebo vyřazena z databáze. Žádost stačí poslat mailem na adresu info@twint.cz, nebo poštou na adresu společnosti: Na Vráži 107, 251 64 Mnichovice.

Zachování bezpečnosti Vašich osobních údajů a zamezení neoprávněnému přístupu k nim věnujeme velkou péči, Chráníme Vaše data a děkujeme za Vaši důvěru.

Martina Linková, jednatelka Twint, s.r.o.