+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

29. ŠTĚDROVEČERNÍ MENU

29.11.202029. ŠTĚDROVEČERNÍ MENU

Připravili jsme pro vás hned dvě varianty - obsah už ale musíte doplnit sami :-)

Budeme potřebovat:

 

První varianta:

1. Narazítkujeme vánoční ozdoby do jednoho z horních rohů a dále ještě narazítkujeme rámeček z vloček. Vše razítkujeme černým inkoustem, ideálně polštářkem IZINK Quick Dry. Ozdoby lehce dokreslíme – protáhneme šňůrky a domalujeme mašličky.

 2. Lehce profoukáme horkovzdušnou pistolí. Do černého vločkového rámečku narazítkujeme další vločky, tentokrát průhledným embosovacím médiem, zasypeme růžovým třpytivým (nebo i jiným) embosovacím práškem a zapečeme pistolí.

3. Napíšeme menu, které budeme o Štědrém večeru podávat.

  4. Z pruhu bílého papíru vyrobíme stojánek, tzn., že pruh přehneme napůl. Vyrobenou kartičku nalepíme na přední stranu, aby menu mohlo stát na stole.

 Druhá varianta:

1. Na bílý papír narazítkujeme vánoční rámečkové razítko.

 2. Otiskneme ho ještě jednou na další papír a vystřihneme z něj vánoční ozdoby a vybarvíme je pastelkami nebo fixy.

 3. Nalepíme na černobílý rámeček, některé ozdoby lepíme pomocí 3D lepicích čtverečků, abychom dosáhly vyvýšeného efektu. A dolepíme červené samolepicí kamínky.

  4. Do prostoru uprostřed napíšeme menu. Pokud toto místo nestačí, vystřihneme z bílého papíru větší čtverec , na ten napíšeme menu a potom ho nalepíme na rámeček.¨¨

 5. Celou kartičku podlepíme glitrovým papírem.

 Další tipy k výrobě:

  • Na tento výrobek můžeme využít techniky krasopsaní nebo kaligrafie.
  • Kartičky se svátečním menu jsou pěknou ozdobou slavnostně prostřeného stolu a perfektně doplňují poskládané ubrousky – nemusí být jen ve tvaru obdélníku, ale jistě se budou vyjímat i v jiných tvarech, např. stromeček, kolečko nebo hvězda.
  • Dobře bude vypadat i kartička zdobená pečetí.

 

 

 

Všechny novinky