Dětské ponožky Wrendale Designs "Little Forest", 6-12 měs., 3 páry - Lesní zvířátka

Ťapičky svých nejmenších udržíte v teple s těmito úžasně měkkými bambusovými ponožkami. Na každém páru je jiné zvířátko, špičky a paty jsou barevně odlišené a na chodidle je vpletené logo Wrendale. Jsou balené v sadě tři párů v krásně ilustrované krabičce, takže jsou ideálním dárkem pro novorozeňátka. Materiál: bambusová viskóza s nylonovým prošíváním. Bez škodlivých chemických látek. Rozměry krabičky 6,5 x 19 x 3 cm. Lze prát v pračce. Baleno bez plastu. Celý popis
Dostupnost: Skladem
320 Kč
264,46 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: LTW-SOCK002 EAN: 5056464308423

Popis

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabstvíLincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál 100% bambus
Počet v balení 3 ks
Ponožky dětské

Související produkty

Dámské ponožky Wrendale Designs "Hedgehugs" - Ježek
Kód: SOCK017

Dámské ponožky - Ježek

Dárková taška Wrendale Designs "Little Forest" - Lesní zvířátka
Kód: LTW-GB001

Dárková taška, velká - Lesní zvířátka

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat