Výrobci
Workshopy a Akce

 


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Domů / O nás

O nás

Vítejte na stránkách našeho razítkového obchodu!

Razítka AladinE jsou prostě naše vášeň. 

Pojďte s námi sdílet radost z tvoření, vlastní realizace a vlastních výtvorů! Pojďte vymýšlet, kombinovat, zkoušet, vyrábět! 

Kolikrát za život se člověku stane, že zaměstnání je zároveň i koníčkem? To se stalo nám. Od roku 2004 jsme se přes reklamní projekty, projekty a výukové programy pro děti, stali společností, která vyhledává smysluplné značky, podporuje zajímavé nápady a překlápí je do života. Od roku 2010 zastupujeme v České a Slovenské republice francouzkou značku AladinE. Značku, která nám nejdřív učarovala dětskou kolekcí razítek s přidanou hodnotou. Razítek, které kromě obtiskávání obrázku rozvíjí děti od grafomotorky, až po fantazii a jazykové kompetence. I přes tyto složité termíny, jsou to stále kreativní hračky, které děti milují a moc baví! Naší práci je odhalovat další a další možnosti, jak s razítky pracovat a jak vykouzlit spoustu ne jenom výrobků, ale něco se i naučit a strávit příjemný čas spolu jako rodina. Postupně jsme do portfolia přibrali celou kolekci, jak dětských výrobků, tak razítek pro "vážné" tvoření z papíru, polymerů, textílií i razítek do interirérů. 

AladinE vznikla v roce 1985 v Paříži, kdy na trh vstoupila původně s psacími potřebami a voskovými pečetěmi. Rostoucí zájem o tzv. scrapbooking?(3,3 MB) (vytváření vlastních fotoalb z ústřižků) inspiroval společnost AladinE k tomu, aby v roce 1996 vytvořila první originální řadu gumových razítek. V roce 2004 se inovacemi a uvedením kreativních setů pro scrabooking stala AladinE významným evropským výrobcem dekorativních razítek se zvláštním zaměřením na svatební razítka a  razítka k narození dítěte. A to už byl jenom krůček k řadě razítek pro děti.
V roce 2008 AladinE poprvé uvedla na trh velká dětská razítka pod názvem Tampominos/StampoMinos, kolekcí hravých velkých obrázků vytvořených k tomu, aby děti už od 3 let inspirovaly k tvoření a rozvoji fantazie. Inovativní zařazení párů velký/malý, slepých hodin, velkých číslic, či abecedy umožňuje dětem rozvíjet kromě kreativity i další dovednosti, které je budou hravou formou připravovat na školu.

Z našeho partnerství vzniklo několik inovací vrámci aladinovského portfolia dětských razítek, podílíme se na vývoji nových výrobků a kromě e-shopu a prezentaci razítek na veletrzích, jsme s naší textilní i papírovou dílnou partnery různých akcí pro děti. Věnujeme se také projektu Play wisely - unikátnímu programu pro děti od 4 měsíců, který systematicky rozvíjí jejich potenciál a vychází z nejnovějších poznatků moderní neurofyziologie a psychofyziky. Spolupracujeme přímo s autorkou projektu, Patty Hannan na rozvoji programu v České a Slovenské republice.

Přijměte pozvání na "procházku" naším webem.

Martina Linková
jednatelka Twint, s.r.o.,
distributor AladinE, SaS.